
Колодки гальмівні (задні) BMW X5 (E70/F15/F85) 06-18/X6 (E71/E72/F16/F86) 08-19 (Teves) Q+, Textar 2344704
2 269,72 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2344704
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) BMW X5 (E70/F15/F85) 06-18/X6 (E71/E72/F16/F86) 08-19 (Teves) Q+, Textar 2344704. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2344704
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2344704 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (E70) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 235 л.с. | 2007–2008 |
| 3.0 si 272 л.с. | 2007–2008 |
| xDrive 30 d 235 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 30 i 272 л.с. | 2008–2010 |
| xDrive 35 d 286 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 35 i 320 л.с. | 2012–н.в. |
| xDrive 40 d 306 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — X5 (F15, F85) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 25 d 211 л.с. | 2013–2018 |
| xDrive 25 d 211 л.с. | 2013–2015 |
| xDrive 25 d 218 л.с. | 2014–2018 |
| xDrive 28 i 245 л.с. | 2015–2018 |
| sDrive 25 d | 2015–н.в. |
| sDrive 25 d 218 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 25 d | 2015–н.в. |
| xDrive 25 d 218 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2012–н.в. |
| xDrive 30 d 277 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 40e | 2015–н.в. |
| BMW — X6 (E71, E72) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 235 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 40 d 306 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — X6 (F16, F86) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 30 d 277 л.с. | 2015–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2344704 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2344704 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 122 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 121.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 57.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.2 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 23447 |
| Вага (кг) | 1.2 кг |
| Висота 1 [мм] | 57,9 |
| Висота 2 [мм] | 59,2 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 82072700 |
| Товщина (мм) | 17,3 |
| Гальмівне встановлення | Teves |
| Ширина 1 [мм] | 122 |
| Ширина 2 [мм] | 121,8 |
| Ширина упаковки [см] | 8,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 269,72 ₴





