
Колодки гальмівні (передні) Audi A4/A6/A8 02-11 (Ate-Teves) (з датчиками/ L=252mm) Q+, Textar 2376302
3 443,33 ₴
- В наявності
- Код: 2376302
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Audi A4/A6/A8 02-11 (Ate-Teves) (з датчиками/ L=252mm) Q+, Textar 2376302. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2376302
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2376302 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8D2, B5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| S4 quattro 265 л.с. | 1997–2001 |
| AUDI — A4 Avant (8D5, B5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| S4 quattro 265 л.с. | 1997–2001 |
| AUDI — A6 (4F2, C6) (24) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2008–2011 |
| 2.0 TFSI 170 л.с. | 2005–2011 |
| 2.4 177 л.с. | 2004–2008 |
| 2.4 quattro 177 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI 180 л.с. | 2004–2008 |
| 2.7 TDI 163 л.с. | 2004–2011 |
| 2.7 TDI quattro 180 л.с. | 2004–2008 |
| 2.7 TDI quattro 163 л.с. | 2005–2011 |
| 2.8 FSI 210 л.с. | 2006–2008 |
| 2.8 FSI 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI 220 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI quattro 210 л.с. | 2007–2008 |
| 2.8 FSI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI quattro 220 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 quattro 218 л.с. | 2004–2006 |
| 3.0 TDI quattro 225 л.с. | 2004–2006 |
| 3.0 TDI quattro 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 TFSI quattro 290 л.с. | 2008–2011 |
| 3.2 FSI 255 л.с. | 2004–2009 |
| 3.2 FSI 265 л.с. | 2009–2011 |
| 3.2 FSI quattro 255 л.с. | 2004–2008 |
| 3.2 FSI quattro 249 л.с. | 2006–2008 |
| 4.2 FSI quattro 350 л.с. | 2006–2011 |
| 4.2 quattro 335 л.с. | 2004–2006 |
| AUDI — A6 Allroad (4FH, C6) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 TDI quattro 180 л.с. | 2006–2008 |
| 2.7 TDI quattro 163 л.с. | 2006–2011 |
| 2.7 TDI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 TDI quattro 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2006–2011 |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2008–2011 |
| AUDI — A6 Avant (4F5, C6) (28) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2008–2011 |
| 2.0 TFSI 170 л.с. | 2005–2011 |
| 2.4 177 л.с. | 2005–2008 |
| 2.4 quattro 177 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI 180 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI 163 л.с. | 2005–2011 |
| 2.7 TDI 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.7 TDI quattro 180 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI quattro 163 л.с. | 2005–2011 |
| 2.7 TDI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI 210 л.с. | 2006–2008 |
| 2.8 FSI 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI 220 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI quattro 210 л.с. | 2007–2008 |
| 2.8 FSI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI quattro 220 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 218 л.с. | 2005–2006 |
| 3.0 quattro 218 л.с. | 2005–2006 |
| 3.0 TDI quattro 225 л.с. | 2005–2006 |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2005–2011 |
| 3.0 TDI quattro 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 TFSI quattro 290 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 TFSI quattro 299 л.с. | 2008–2011 |
| 3.2 FSI 255 л.с. | 2005–2008 |
| 3.2 FSI quattro 255 л.с. | 2005–2008 |
| 4.2 FSI quattro 350 л.с. | 2006–2011 |
| 4.2 quattro 335 л.с. | 2005–2006 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2376302 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 424 806, 0 986 494 271, 025 239 5020/PD, 025 239 5020/W, 05P1239, 07.35.237, 0964 12, 0964.12, 1050210, 113 174, 1170099, 12272, 13.0460-7201.2, 13046072012N-SET-MS, 151-1260, 151-1943, 1639374580, 16584, 16586, 16712, 181654, 19-0634, 2134992 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.5 мм |
| Висота | 72.9 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A8, A4 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.2 кг |
| Ширина 1 [мм] | 155,3 |
| Ширина 2 [мм] | 156,5 |
| Висота [мм] | 72,9 |
| Ширина упаковки [см] | 13,4 |
| Довжина паковання [см] | 20,9 |
| Висота паковання [см] | 8,8 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 82071800 |
| Товщина (мм) | 20,3 |
| Датчик зношування | з інтегрованим контактом датчика зносу |
| Гальмівне встановлення | Teves |
| WVA номер | 23763 |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Довжина попередження контакту [мм] | 252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 443,33 ₴







