
Колодки гальмівні (задні) BMW 3 (E46) 98- (Teves) Q+, Textar 2193402
1 302,42 ₴
- В наявності
- Код: 2193402
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) BMW 3 (E46) 98- (Teves) Q+, Textar 2193402. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2193402
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2193402 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E46) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 105 л.с. | 1998–2005 |
| 316 i 105 л.с. | 2000–2005 |
| 316 i 115 л.с. | 2002–2005 |
| 318 d 116 л.с. | 2001–2003 |
| 318 d 116 л.с. | 2003–2005 |
| 318 i 118 л.с. | 1998–2001 |
| 318 i 143 л.с. | 2001–2005 |
| 320 d 136 л.с. | 1998–2001 |
| 320 d 150 л.с. | 2001–2005 |
| 320 i 150 л.с. | 1998–2000 |
| 320 i 170 л.с. | 2000–2005 |
| 323 i 170 л.с. | 1998–2000 |
| 325 i 192 л.с. | 2000–2005 |
| 325 xi 192 л.с. | 2000–2005 |
| 328 i 193 л.с. | 1998–2000 |
| BMW — 3 Compact (E46) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 ti 115 л.с. | 2001–2005 |
| 316 ti 115 л.с. | 2002–2005 |
| 318 td 115 л.с. | 2003–2005 |
| 318 ti 143 л.с. | 2001–2005 |
| 320 td 150 л.с. | 2001–2005 |
| 325 ti 192 л.с. | 2001–2005 |
| BMW — 3 Touring (E46) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 115 л.с. | 2002–2005 |
| 318 d 115 л.с. | 2002–2005 |
| 318 d 116 л.с. | 2003–2005 |
| 318 i 118 л.с. | 1999–2001 |
| 318 i 143 л.с. | 2001–2005 |
| 320 d 136 л.с. | 2000–2001 |
| 320 d 150 л.с. | 2001–2005 |
| 320 i 150 л.с. | 1999–2000 |
| 320 i 170 л.с. | 2000–2005 |
| 325 i 192 л.с. | 2000–2005 |
| 325 xi 192 л.с. | 2000–2005 |
| 328 i 193 л.с. | 1999–2000 |
| BMW — 3 кабрио (E46) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 Ci 143 л.с. | 2001–н.в. |
| 318 Ci 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 Cd 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 Ci 170 л.с. | 2000–н.в. |
| 323 Ci 170 л.с. | 2000–2000 |
| 325 Ci 192 л.с. | 2000–н.в. |
| BMW — 3 купе (E46) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 Ci 105 л.с. | 2000–н.в. |
| 316 Ci 115 л.с. | 2002–н.в. |
| 318 Ci 118 л.с. | 1999–2001 |
| 318 Ci 143 л.с. | 2001–н.в. |
| 318 Ci 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 Cd 150 л.с. | 2003–н.в. |
| 320 Ci 150 л.с. | 1999–2000 |
| 320 Ci 170 л.с. | 2000–н.в. |
| 323 Ci 170 л.с. | 1999–2000 |
| 325 Ci 192 л.с. | 2000–н.в. |
| 328 Ci 193 л.с. | 1999–2000 |
| BMW — Z1 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 170 л.с. | 1988–1991 |
| BMW — Z4 (E85) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.2 i 170 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.5 i 192 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.5 i 177 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 si 218 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 i 231 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 si 265 л.с. | 2006–н.в. |
| BMW — Z4 купе (E86) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 si 265 л.с. | 2006–н.в. |
| ROVER — 75 (RJ) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 120 л.с. | 1999–2005 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2193402 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 424 484, 0 986 495 470, 025 219 3417, 025 219 3417/PD, 025 232 8717/PD, 0265 40, 0265.40, 08.34.194, 1020321, 1050016, 1164499, 1164501, 1170014, 13.0460-3605.2, 13046036052N-SET-MS, 13046036052N-SET-MSP, 13046036052T-SET-MS, 13046036052T-SET-MSP |
| Стан | Новий |
| Ширина | 123.2 мм |
| Висота | 45 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, MG 6, 3, MG X-Power, Roadster S, Z1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 21934 |
| Вага (кг) | 0.892 кг |
| Висота [мм] | 45 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 82028700 |
| Товщина (мм) | 17,3 |
| Гальмівне встановлення | Teves |
| Ширина [мм] | 123,2 |
| Ширина упаковки [см] | 8,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 302,42 ₴





