
Колодки ручника MB Sprinter 208-316 96- (з пружинками) (160x40), Textar 91055100
1 583,01 ₴
- В наявності
- Код: 91055100
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки ручника MB Sprinter 208-316 96- (з пружинками) (160x40), Textar 91055100. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
91055100
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
91055100 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3-t автобус (903) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 308 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 308 D 79 л.с. | 1995–2000 |
| 308 D (903.371, 903.372, 903.373) 82 л.с. | 1997–2000 |
| 310 D 4x4 102 л.с. | 1997–2002 |
| 311 CDI 109 л.с. | 2000–2006 |
| 311 CDI 4x4 109 л.с. | 2002–2006 |
| 312 D 2.9 122 л.с. | 1995–2000 |
| 312 D 2.9 4x4 122 л.с. | 1997–2002 |
| 313 CDI 129 л.с. | 2000–2006 |
| 313 CDI 4x4 129 л.с. | 2002–2006 |
| 314 143 л.с. | 1995–2006 |
| 314 4x4 143 л.с. | 2002–2006 |
| 314 NGT 125 л.с. | 2000–2006 |
| 316 CDI 156 л.с. | 2000–2006 |
| 316 CDI 4x4 156 л.с. | 2002–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3-t фургон (903) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 308 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 308 D 2.3 79 л.с. | 1995–2000 |
| 308 D 2.3 82 л.с. | 1995–2000 |
| 310 D 2.9 102 л.с. | 1995–2000 |
| 311 CDI 109 л.с. | 2000–2006 |
| 311 CDI 4x4 109 л.с. | 2002–2006 |
| 312 D 2.9 122 л.с. | 1995–2000 |
| 312 D 2.9 4x4 122 л.с. | 1997–2002 |
| 313 CDI 129 л.с. | 2000–2006 |
| 313 CDI 4x4 129 л.с. | 2002–2006 |
| 314 143 л.с. | 1995–2006 |
| 314 4x4 143 л.с. | 2002–2006 |
| 314 NGT 125 л.с. | 2000–2006 |
| 316 CDI 156 л.с. | 2000–2006 |
| 316 CDI 4x4 156 л.с. | 2002–2006 |
| VW — LT 28-35 II автобус (2DB, 2DE, 2DK) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 143 л.с. | 1996–2006 |
| 2.5 SDI 75 л.с. | 1996–2006 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1996–1999 |
| 2.5 TDI 90 л.с. | 1999–2006 |
| 2.5 TDI 109 л.с. | 1999–2006 |
| 2.5 TDI 83 л.с. | 2001–2006 |
| 2.5 TDI 95 л.с. | 2001–2006 |
| 2.8 TDI 125 л.с. | 1997–2003 |
| 2.8 TDI 131 л.с. | 1999–2002 |
| 2.8 TDI 158 л.с. | 2001–2006 |
| VW — LT 28-46 II c бортовой платформой/ходовая часть (2DC, 2DF, 2 (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 143 л.с. | 1996–2006 |
| 2.5 SDI 75 л.с. | 1996–2006 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1996–1999 |
| 2.5 TDI 90 л.с. | 1999–2006 |
| 2.5 TDI 109 л.с. | 1999–2006 |
| 2.5 TDI 83 л.с. | 2001–2006 |
| 2.5 TDI 95 л.с. | 2001–2006 |
| 2.8 TDI 125 л.с. | 1997–1998 |
| 2.8 TDI 130 л.с. | 1999–2006 |
| 2.8 TDI 158 л.с. | 2002–2006 |
| VW — LT 28-46 II фургон (2DA, 2DD, 2DH) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 143 л.с. | 1996–2006 |
| 2.5 SDI 75 л.с. | 1996–2006 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1996–1999 |
| 2.5 TDI 90 л.с. | 1999–2006 |
| 2.5 TDI 109 л.с. | 1999–2006 |
| 2.5 TDI 83 л.с. | 2001–2006 |
| 2.5 TDI 95 л.с. | 2001–2006 |
| 2.8 TDI 125 л.с. | 1997–1998 |
| 2.8 TDI 130 л.с. | 1999–2006 |
| 2.8 TDI 158 л.с. | 2002–2006 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 91055100 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 487 610, 0024205820, 0034201420, 0034203420, 014 042 0502, 014 042 0502/S, 0152006, 02.35.051, 03.0137-0397.2, 03.0137-4001.2, 052.126K, 07959, 07959, 10 92 3192, 10 92 3193, 1052.126K, 10990.128.6, 10990.128.7, 110 457, 128901, 1390169, 1419B0009 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр барабану | 160 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, G-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.19 кг |
| Внутрішній діаметр гальмівного барабана [мм] | 160 |
| Висота паковання [см] | 8,2 |
| Довжина паковання [см] | 19,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без ручки ручного гальма |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 97043900 |
| Ширина [мм] | 40 |
| Ширина упаковки [см] | 12,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 583,01 ₴






