
Диск гальмівний (передній) MB A-class (W177)/GLB-class (X247) 18- (318x30) PRO+, Textar 92316705
3 518,44 ₴
- В наявності
- Код: 92316705
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) MB A-class (W177)/GLB-class (X247) 18- (318x30) PRO+, Textar 92316705. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92316705
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92316705 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — A-CLASS (W177) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| A 220 (177.044) 190 л.с. | 2018–н.в. |
| A 220 4-matic (177.045) 190 л.с. | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — B-CLASS (W247) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| B 220 (247.044) 190 л.с. | 2019–н.в. |
| B 220 4-matic (247.045) 190 л.с. | 2019–н.в. |
| B 220 d (247.014) 190 л.с. | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — CLA (C118) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CLA 220 4-matic (118.345) 190 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92316705 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 92316705 |
| Стан | Новий |
| Висота | 50.9 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 30 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Користувацькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 15,3 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 8.9 кг |
| Внутрішній діаметр | 154,6 |
| Висота [мм] | 50,9 |
| Висота паковання [см] | 12 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Довжина паковання [см] | 35 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 27,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 318 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 30 |
| Ширина упаковки [см] | 33,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 518,44 ₴






