
Колодки гальмівні (задні) Opel Astra G/H/ Combo 01- /Kia Venga (Lucas), Textar 2341703
1 148,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2341703
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Opel Astra G/H/ Combo 01- /Kia Venga (Lucas), Textar 2341703. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2341703
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2341703 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| KIA — VENGA (YN) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 CRDi 75 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 CRDi 75 78 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 CVVT 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CRDi 115 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 128 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CVVT 125 л.с. | 2010–н.в. |
| OPEL — ASTRA G Наклонная задняя часть (F48_, F08_) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V 65 л.с. | 1998–2000 |
| 1.2 16V 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.4 90 л.с. | 2007–2009 |
| 1.4 16V 90 л.с. | 1998–2005 |
| 1.6 75 л.с. | 1998–2000 |
| 1.6 84 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 103 л.с. | 2002–2009 |
| 1.6 16V 101 л.с. | 1998–2005 |
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2003–2009 |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.7 TD 68 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 16V 116 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 1998–2005 |
| 2.0 16V OPC 160 л.с. | 1999–2002 |
| 2.0 DI 82 л.с. | 1998–2005 |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 1999–2005 |
| 2.0 OPC 192 л.с. | 2002–2005 |
| 2.0 OPC 200 л.с. | 2002–2005 |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2000–2005 |
| 2.2 DTI 117 л.с. | 2002–2005 |
| 2.2 DTI 125 л.с. | 2002–2005 |
| OPEL — ASTRA G купе (F07_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 16V 103 л.с. | 2000–2005 |
| 1.8 16V 116 л.с. | 2000–2000 |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 16V Turbo 190 л.с. | 2000–2001 |
| 2.0 16V Turbo 192 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 16V Turbo 200 л.с. | 2002–2005 |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2000–2005 |
| 2.2 DTI 125 л.с. | 2002–2005 |
| OPEL — ASTRA G седан (F69_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V 65 л.с. | 1998–2000 |
| OPEL — ASTRA G универсал (F35_) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V 65 л.с. | 1998–2000 |
| 1.2 16V 75 л.с. | 2000–2004 |
| 1.4 16V 90 л.с. | 1998–2004 |
| 1.6 75 л.с. | 1998–2000 |
| 1.6 84 л.с. | 2000–2004 |
| 1.6 103 л.с. | 2002–2009 |
| 1.6 16V 101 л.с. | 1998–2004 |
| 1.6 CNG 97 л.с. | 2003–2004 |
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2003–2009 |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2000–2004 |
| 1.7 TD 68 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 16V 116 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2000–2004 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 1998–2004 |
| 2.0 DI 82 л.с. | 1998–2004 |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 1999–2004 |
| 2.0 OPC 192 л.с. | 2002–2004 |
| 2.0 OPC 200 л.с. | 2002–2004 |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2001–2004 |
| 2.2 DTI 117 л.с. | 2002–2004 |
| 2.2 DTI 125 л.с. | 2002–2004 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2341703 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 424 646, 0 986 494 654, 0 986 495 218, 0172 11, 0172.11, 025 234 1715/PD, 025 234 1715/W, 05P811, 0957 02, 0957 22, 0957.02, 0957.22, 1050050, 1083-0130, 116153, 1170004, 1170812, 12264, 13.0460-2868.2, 13.0470-2868.2, 13046028682N-SET-MS |
| Стан | Новий |
| Ширина | 95.5 мм |
| Висота | 42.8 мм |
| Товщина | 15.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Kia |
| Сумісність з моделлю | Astra, Corsa, Viva, Zafira, Meriva, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 23417 |
| Вага (кг) | 0.831 кг |
| Висота [мм] | 42,8 |
| Висота паковання [см] | 8 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина паковання [см] | 12,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Товщина (мм) | 15,2 |
| Гальмівне встановлення | Lucas |
| Ширина [мм] | 95,5 |
| Ширина упаковки [см] | 8,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 148,70 ₴









