
Диск гальмівний (задній) BMW 1 (F20/F21)/ 3 (F30/F31)/ 4 (F32/F36) 11- (300x19.9) PRO, Textar 92257203
2 696,42 ₴
- В наявності
- Код: 92257203
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) BMW 1 (F20/F21)/ 3 (F30/F31)/ 4 (F32/F36) 11- (300x19.9) PRO, Textar 92257203. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92257203
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92257203 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 1 (F20) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 116 i 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 118 d 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 120 d 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 120 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 120 d 200 л.с. | 2011–н.в. |
| 120 d 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 120 d xDrive 205 л.с. | 2015–2019 |
| 120 d xDrive 200 л.с. | 2011–н.в. |
| 120 d xDrive 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 120 d xDrive 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 120 i 184 л.с. | 2016–2019 |
| 125 d 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 125 d 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 125 d 224 л.с. | 2015–н.в. |
| 125 i 224 л.с. | 2016–2019 |
| 125 i 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 125 i 238 л.с. | 2013–н.в. |
| BMW — 2 Кабриолет (F23) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 220 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 220 i 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 225 d | 2015–н.в. |
| 228 i 245 л.с. | 2014–н.в. |
| 220 i 184 л.с. | 2015–н.в. |
| 230 i 252 л.с. | 2016–н.в. |
| BMW — 2 купе (F22, F87) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 218 d 143 л.с. | 2014–н.в. |
| 220 d 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 220 d 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 220 d 200 л.с. | 2014–н.в. |
| 220 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 220 d xDrive 163 л.с. | 2015–н.в. |
| 220 d xDrive 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 220 i 184 л.с. | 2015–н.в. |
| 220 i 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 225 d | 2015–н.в. |
| BMW — 3 (F30, F35, F80) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 316 i 136 л.с. | 2012–н.в. |
| 318 d | 2015–н.в. |
| 318 d 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 318 i | 2015–н.в. |
| 320 d | 2015–н.в. |
| 320 d 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 i | 2015–н.в. |
| 320 i 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 i 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 325 d 218 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — 3 Touring (E91) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 122 л.с. | 2008–2012 |
| 318 i 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 318 i 143 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 i 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 i 170 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — 3 Touring (F31) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 318 d 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 i 184 л.с. | 2012–н.в. |
| BMW — 4 купе (F32, F82) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 420 d | 2013–2015 |
| 420 d 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 i 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 i xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 425 d 218 л.с. | 2014–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92257203 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 044, 09.9793.21, 09.9793.2X, 103036, 1110085, 142.1732, 150.3498.20, 150.3498.52, 150.3498.53, 18197, 19-1849, 19-1849MAX, 19-1849SPORT, 197784, 20 92 4471, 23-0818C, 24.0120-0237.1, 24012002371PR-PCS-MS, 24012002371PR-PCS-MSP, 24471, 25370z |
| Стан | Новий |
| Висота | 66.1 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.5 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 19.9 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| Вага (кг) | 6.3 кг |
| Висота [мм] | 66,1 |
| Висота паковання [см] | 15,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 75 |
| Довжина паковання [см] | 33 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 18,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 19,9 |
| Ширина упаковки [см] | 31,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 696,42 ₴







