
Диск гальмівний (передній) Jeep Grand Cherokee IV 10- (350x32) PRO+, Textar 92272205
5 214,83 ₴
- В наявності
- Код: 92272205
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Jeep Grand Cherokee IV 10- (350x32) PRO+, Textar 92272205. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92272205
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92272205 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DODGE — DURANGO (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.6 294 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.6 AWD 294 л.с. | 2011–н.в. |
| 5.7 364 л.с. | 2011–н.в. |
| 5.7 AWD 364 л.с. | 2011–н.в. |
| JEEP — GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 4x4 238 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 CRD V6 4x4 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 6.4 SRT8 4x4 472 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 CRD V6 4x4 190 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 CRD V6 4x4 241 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 CRD V6 4x4 250 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.6 V6 4x4 286 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FlexFuel 4x4 286 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 VVT 4x4 290 л.с. | 2010–н.в. |
| 5.7 V8 4x4 352 л.с. | 2010–н.в. |
| 6.4 SRT8 4x4 468 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92272205 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 F01, 09.N236.11, 09.N236.21, 09.N236.2X, 108385, 14 10 8385, 142.1891, 1676005580, 1815319335, 18217, 19-3224, 19-3224SPORT, 20066 V, 20066 X, 23-1278C, 25466 V, 2AMV5012AD, 319335, 361302040839, 562972JC-1, 57-83 521 0005/PD, 5815319335 |
| Стан | Новий |
| Висота | 54.7 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 127 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 17.2 мм |
| Товщина | 32 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 127 |
| Вага (кг) | 12.6 кг |
| Висота [мм] | 54,7 |
| Висота паковання [см] | 6,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 72 |
| Довжина паковання [см] | 39 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без маточини |
| Мінімальна товщина [мм] | 30,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 350 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/05 |
| Тип гальмівного диска | із зовнішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 32 |
| Ширина упаковки [см] | 37,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 214,83 ₴





