
Диск гальмівний (передній) Toyota Auris 12-/Corolla 06- (277x26) PRO, Textar 92257703
2 568,31 ₴
- В наявності
- Код: 92257703
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Toyota Auris 12-/Corolla 06- (277x26) PRO, Textar 92257703. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92257703
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92257703 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — AURIS (NZE18_, ZRE18_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 | 2015–н.в. |
| 1.3 99 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 132 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 D4-D | 2015–н.в. |
| 1.8 Hybrid 99 л.с. | 2012–н.в. |
| TOYOTA — AURIS TOURING SPORTS (ADE18_, ZWE18_, ZRE18_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 | 2015–н.в. |
| 1.3 99 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 132 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 D4-D | 2015–н.в. |
| 1.8 Hybrid 99 л.с. | 2013–н.в. |
| TOYOTA — COROLLA ALTIS седан (NRE18_, ZRE17_, ZRE18_, NDE18_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 99 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 132 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 (ZRE171_) 122 л.с. | 2013–2018 |
| 1.8 VVTi (ZRE172, ZRE182) 140 л.с. | 2013–2019 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92257703 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 92257703 |
| Стан | Новий |
| Висота | 49.2 мм |
| Діаметр маточини | 142 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14.6 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 26 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Auris, Corolla |
| Користувацькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114,3 |
| Висота [мм] | 49,2 |
| Висота паковання [см] | 12 |
| Діаметр центрування [мм] | 62 |
| Довжина паковання [см] | 33 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 23 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 277 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/07 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 26 |
| Ширина упаковки [см] | 31,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 568,31 ₴







