
Диск гальмівний (передній) BMW 5 (E60/E61)/6 (E63) 03- (324x30) PRO+, Textar 92122605
3 798,71 ₴
- Готово до відправки
- Код: 92122605
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) BMW 5 (E60/E61)/6 (E63) 03- (324x30) PRO+, Textar 92122605. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92122605
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92122605 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (E60) (33) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 163 л.с. | 2005–2010 |
| 520 d 150 л.с. | 2005–2010 |
| 520 d 177 л.с. | 2007–2010 |
| 520 i 170 л.с. | 2003–2010 |
| 520 i 156 л.с. | 2006–2009 |
| 520 i 170 л.с. | 2007–2010 |
| 523 i | 2007–2010 |
| 523 i 177 л.с. | 2005–2010 |
| 523 i 190 л.с. | 2007–2010 |
| 525 d 177 л.с. | 2004–2010 |
| 525 d 163 л.с. | 2004–2010 |
| 525 d 197 л.с. | 2007–2010 |
| 525 d xDrive 197 л.с. | 2008–2010 |
| 525 i 218 л.с. | 2005–2007 |
| 525 i 192 л.с. | 2003–2010 |
| 525 i 218 л.с. | 2005–2010 |
| 525 i 218 л.с. | 2007–2010 |
| 525 i xDrive 218 л.с. | 2008–2010 |
| 525 xd 197 л.с. | 2007–2010 |
| 525 xi 218 л.с. | 2005–2010 |
| 525 xi 218 л.с. | 2007–2010 |
| 530 d 218 л.с. | 2003–2010 |
| 530 d 231 л.с. | 2003–2010 |
| 530 d 235 л.с. | 2007–2010 |
| 530 d xDrive 235 л.с. | 2008–2010 |
| 530 i 231 л.с. | 2003–2010 |
| 530 i 258 л.с. | 2005–2010 |
| 530 i xDrive 272 л.с. | 2008–2010 |
| 530 xd 231 л.с. | 2005–2010 |
| 530 xd 235 л.с. | 2007–2010 |
| 530 xi 272 л.с. | 2007–2009 |
| 530 xi 258 л.с. | 2005–2010 |
| 530 xi 272 л.с. | 2007–2010 |
| BMW — 5 Touring (E61) (27) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 520 d 177 л.с. | 2007–н.в. |
| 520 i 163 л.с. | 2007–2010 |
| 520 i 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 523 i | 2007–2010 |
| 523 i 177 л.с. | 2005–н.в. |
| 523 i 190 л.с. | 2007–н.в. |
| 525 d 177 л.с. | 2004–н.в. |
| 525 d 163 л.с. | 2004–н.в. |
| 525 d 197 л.с. | 2007–н.в. |
| 525 d xDrive 197 л.с. | 2008–н.в. |
| 525 i 192 л.с. | 2004–н.в. |
| 525 i 218 л.с. | 2005–н.в. |
| 525 i 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 525 i xDrive 218 л.с. | 2008–н.в. |
| 525 xd 197 л.с. | 2007–н.в. |
| 525 xi 218 л.с. | 2005–н.в. |
| 525 xi 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 530 d 218 л.с. | 2004–н.в. |
| 530 d 231 л.с. | 2005–н.в. |
| 530 d 235 л.с. | 2007–н.в. |
| 530 d xDrive 235 л.с. | 2008–н.в. |
| 530 i 258 л.с. | 2005–н.в. |
| 530 i xDrive 272 л.с. | 2008–н.в. |
| 530 xd 231 л.с. | 2005–н.в. |
| 530 xd 235 л.с. | 2007–н.в. |
| 530 xi 258 л.с. | 2005–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92122605 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 D39, 08.34.070, 09.9172.11, 09.9172.14, 09.9172.1X, 09.9172.75, 1031026, 1110096, 150.3403.20, 150.3403.52, 150.3403.53, 17532, 19-1069, 19-1069MAX, 19-1069SPORT, 197193, 20 92 4343, 201563, 2134068, 23-0805C, 231-03-085, 24.0130-0173.1 |
| Стан | Новий |
| Висота | 77.2 мм |
| Діаметр маточини | 165 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14.7 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 30 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| Вага (кг) | 10 кг |
| Висота [мм] | 77,2 |
| Висота паковання [см] | 11 |
| Діаметр центрування [мм] | 79 |
| Довжина паковання [см] | 36,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 28,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 324 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 30 |
| Ширина упаковки [см] | 35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 798,71 ₴






