
Диск гальмівний (задній) Jeep Cherokee 2.0-3.2 13- (320x12) PRO, Textar 92304103
3 870,38 ₴
- В наявності
- Код: 92304103
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Jeep Cherokee 2.0-3.2 13- (320x12) PRO, Textar 92304103. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92304103
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92304103 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| JEEP — CHEROKEE (KL) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 T-GDi 4x4 272 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.4 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.4 4x4 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.2 4x4 275 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.2 V6 272 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 CRD 4x4 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 CRD 4x4 170 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 CRD 4x4 | 2015–н.в. |
| 3.2 V6 4x4 272 л.с. | 2013–н.в. |
| JEEP — CHEROKEE VAN (KL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 4x4 272 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92304103 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 G74, 04779886AC, 1110538, 170598, 18706, 24.0112-0215.1, 2AMV9886AC, 319336, 33 10 6448, 4779886AB, 4779886AC, 57-15 523 0004/PD, 5815319336, 61-09-917C, 61917C, 709-10054, 8DD 355 132-101, 8DD 355 132-101, ADA104376, BBD5470, BDA2835.10 |
| Стан | Новий |
| Висота | 33.2 мм |
| Діаметр маточини | 151 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 110 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.7 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 12 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 110 |
| Вага (кг) | 5.7 кг |
| Висота [мм] | 33,2 |
| Висота паковання [см] | 10 |
| Діаметр центрування [мм] | 70 |
| Довжина паковання [см] | 35 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без маточини |
| Мінімальна товщина [мм] | 10,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 320 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/10 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 12 |
| Ширина упаковки [см] | 33,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 870,38 ₴









