
Диск гальмівний (передній) Ford Fiesta 95-13/Focus 98-07 (258x22) PRO, Textar 92096203
1 568,47 ₴
- В наявності
- Код: 92096203
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Ford Fiesta 95-13/Focus 98-07 (258x22) PRO, Textar 92096203. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92096203
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92096203 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — COURIER фургон (J5_, J3_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 60 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.8 D 60 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.8 DI 75 л.с. | 2000–н.в. |
| FORD — COURIER фургон (JV_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| D 1.8 60 л.с. | 1998–н.в. |
| TD 1.8 75 л.с. | 2000–н.в. |
| FORD — FIESTA IV (JA_, JB_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 i 65 л.с. | 1999–2002 |
| 1.25 i 16V 75 л.с. | 1995–2002 |
| 1.3 i 50 л.с. | 1995–2002 |
| 1.3 i 60 л.с. | 1995–2002 |
| 1.4 i 16V 90 л.с. | 1996–2002 |
| 1.6 16V Sport 103 л.с. | 2000–2002 |
| 1.8 D 60 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 DI 75 л.с. | 2000–2002 |
| FORD — FIESTA V (JH_, JD_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 16V 75 л.с. | 2002–2008 |
| 1.25 16V 70 л.с. | 2003–2008 |
| 1.3 60 л.с. | 2001–2008 |
| 1.3 69 л.с. | 2001–2008 |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2001–2008 |
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2001–2008 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 2001–2008 |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2004–2008 |
| FORD — FIESTA Van (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 69 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2003–н.в. |
| FORD — FOCUS (DAW, DBW) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1998–1999 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 1998–2004 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 1998–2004 |
| 1.8 16V 115 л.с. | 1998–2004 |
| 1.8 DI / TDDi 75 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2001–2004 |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 Turbo DI / TDDi 90 л.с. | 1998–2004 |
| 2.0 16V 131 л.с. | 1998–2004 |
| 1.8 16V BiFuel 115 л.с. | 2002–2004 |
| FORD — FOCUS Clipper (DNW) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2004 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 16V 115 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 BiFuel 111 л.с. | 2003–2005 |
| 1.8 DI / TDDi 75 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2001–2004 |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 Turbo DI / TDDi 90 л.с. | 1999–2004 |
| 2.0 16V 131 л.с. | 1999–2004 |
| FORD — FOCUS седан (DFW) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2004 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 16V 115 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2001–2004 |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 Turbo DI / TDDi 90 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 Turbo DI / TDDi 75 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 16V 131 л.с. | 1999–2004 |
| FORD — FUSION (JU_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 75 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.3 60 л.с. | 2002–2005 |
| 1.4 80 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 LPG 80 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2004–н.в. |
| FORD — PUMA (EC_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 90 л.с. | 1997–2000 |
| 1.6 16V 103 л.с. | 2000–2002 |
| 1.7 16V 125 л.с. | 1997–2002 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92096203 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 478 892, 0 986 479 R64, 09.7806.11, 09.7806.14, 09.7806.1X, 09.7806.75, 1032144, 1110160, 1148202, 12578, 1320585, 1323620, 1373771, 1388256, 1464916, 1465622, 1499045, 1522230, 17007, 1808479, 186560, 19-0710, 19-0710MAX, 19-0710SPORT, 202549 |
| Стан | Новий |
| Висота | 43.6 мм |
| Діаметр маточини | 136 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.8 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Puma, Figo, Fiesta, Focus |
| Користувацькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 108 |
| Висота [мм] | 43,6 |
| Висота паковання [см] | 10 |
| Діаметр центрування [мм] | 63,6 |
| Довжина паковання [см] | 30 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 20 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 258 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 04/04 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Ширина упаковки [см] | 28,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 568,47 ₴






