
Колодки гальмівні (передні) MB GLE (V167/X167) 18- (з гвинтами гальмівних сателітів), Textar 2296201
4 643,15 ₴
- В наявності
- Код: 2296201
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) MB GLE (V167/X167) 18- (з гвинтами гальмівних сателітів), Textar 2296201. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2296201
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2296201 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — GLE (V167) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| GLE 300 d 4-matic (167.119) 245 л.с. | 2018–н.в. |
| GLE 350 d 4-matic (167.121) 272 л.с. | 2018–н.в. |
| GLE 400 d 4-matic (167.123) 330 л.с. | 2018–н.в. |
| GLE 450 EQ Boost 4-matic (167.159) 367 л.с. | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLE Coupe (C167) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| GLE 350 d 4-matic (167.321) 272 л.с. | 2019–н.в. |
| GLE 400 d 4-matic (167.323) 330 л.с. | 2019–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLS (X167) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 350 d 4-matic (167.921) 286 л.с. | 2019–н.в. |
| 400 d 4-matic (167.923) 330 л.с. | 2019–н.в. |
| 580 EQ Boost 4-matic (167.986) 489 л.с. | 2019–н.в. |
| AMG 63 4Matic+ EQ Boost (167.989) 612 л.с. | 2019–н.в. |
| Maybach 600 EQ Boost 4-matic (167.987) 557 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2296201 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0004201003, 0004201606, 0004202006, 0004203404, 0004203702, 0004203802, 0004204702, 0004206703, 0004206803, 0004207802, 05P2244, 1051392, 1272.0, 1272.0, 13.0460-3889.2, 13.0470-3889.2, 13046038892N-SET-MS, 13046038892N-SET-MSP, 182365, 184232, 1879.00 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 170.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 83 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 92.3 мм |
| Товщина | 18.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 22962 |
| Вага (кг) | 3.44 кг |
| Висота 1 [мм] | 83 |
| Висота 2 [мм] | 92,3 |
| Висота паковання [см] | 8,3 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 17 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Товщина (мм) | 18,3 |
| Ширина [мм] | 170,3 |
| Ширина упаковки [см] | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 643,15 ₴










