
Диск гальмівний (задній) VW Crafter 2.0TDI 16- (300x22) PRO, Textar 92288503
2 876,79 ₴
- Готово до відправки
- Код: 92288503
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) VW Crafter 2.0TDI 16- (300x22) PRO, Textar 92288503. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92288503
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92288503 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BiTDI 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 BiTDI 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 BiTDI 4motion 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 BiTDI 4motion 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TSI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TDI 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 204 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 224 л.с. | 2016–н.в. |
| VW — CRAFTER c бортовой платформой/ходовая часть (SZ_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 109 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 122 л.с. | 2017–н.в. |
| VW — CRAFTER Автобус (SYI, SYJ) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2017–н.в. |
| VW — CRAFTER Фургон (SY_, SX_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 109 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 122 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92288503 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 92288503 |
| Стан | Новий |
| Висота | 51 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.5 мм |
| Товщина | 22 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 16,5 |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| Вага (кг) | 7.4 кг |
| Внутрішній діаметр | 168,6 |
| Висота [мм] | 51 |
| Висота паковання [см] | 12 |
| Діаметр центрування [мм] | 76 |
| Довжина паковання [см] | 33 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 19 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | із зовнішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Ширина упаковки [см] | 31,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 876,79 ₴





