
Колодки гальмівні (задні) MB GLE-class (V167) 18- OM654/OM656 (Trw) Q+, Textar 2621501
4 129,87 ₴
- В наявності
- Код: 2621501
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) MB GLE-class (V167) 18- OM654/OM656 (Trw) Q+, Textar 2621501. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2621501
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2621501 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — GLE (V167) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| GLE 300 d 4-matic (167.119) 245 л.с. | 2018–н.в. |
| GLE 350 d 4-matic (167.121) 272 л.с. | 2018–н.в. |
| GLE 400 d 4-matic (167.123) 330 л.с. | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLE Coupe (C167) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| GLE 350 d 4-matic (167.321) 272 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2621501 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0004203902, 0004204202, 025 262 1519/PD, 05P2217, 1273.0, 1273.0, 13.0460-2641.2, 13.0470-2641.2, 176866, 182392, 1895.00, 21895.00, 22-1273-0, 26215.185.2, 33 10 7363, 35331, 5SP2217, 822-1273-0, 8DB 355 040-331, 8DB 355 040-331, A0004203902 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 117.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 53 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 62.9 мм |
| Товщина | 18.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 26215 |
| Вага (кг) | 1.48 кг |
| Висота 1 [мм] | 53 |
| Висота 2 [мм] | 62,9 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Товщина (мм) | 18,8 |
| Гальмівне встановлення | TRW |
| Ширина [мм] | 117,1 |
| Ширина упаковки [см] | 8,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 129,87 ₴










