
Колодки гальмівні (задні) Land Rover Discovery IV 09-18/Range Rover 05-13 (Lucas) Q+, Textar 2419204
2 011,27 ₴
- В наявності
- Код: 2419204
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Land Rover Discovery IV 09-18/Range Rover 05-13 (Lucas) Q+, Textar 2419204. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2419204
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2419204 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LAND ROVER — DISCOVERY IV (LA) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 4x4 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 SDV6 4x4 256 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 TD 4x4 245 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 TD 4x4 211 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TD 4x4 249 л.с. | 2012–н.в. |
| 5.0 V8 4x4 375 л.с. | 2009–н.в. |
| LAND ROVER — RANGE ROVER III (LM) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.6 TD 8 4x4 272 л.с. | 2006–2012 |
| 4.2 4x4 396 л.с. | 2005–2012 |
| LAND ROVER — RANGE ROVER SPORT (LS) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TD 4x4 245 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 TD 4x4 256 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TD 4x4 249 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 TD V6 4x4 211 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 TD 8 4x4 272 л.с. | 2006–н.в. |
| 5.0 V8 4x4 375 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2419204 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 025 241 9217, 025 241 9217/PD, 1050149, 1159 10, 1159.10, 116118, 1170 000B-SX, 1170 000-SX, 1170877, 12396, 13.0460-2731.2, 13046027312N-SET-MS, 13046027312N-SET-MSP, 19-3602, 21159.10, 2135679, 22 11 6118, 22-0694-0, 224031, 231-01-100, 24087z |
| Стан | Новий |
| Ширина | 116.9 мм |
| Висота | 46.3 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Range Rover Sport, Discovery |
| Користувацькі характеристики | |
| WVA номер | 24192 |
| Висота [мм] | 46,3 |
| Висота паковання [см] | 8 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 12,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Товщина (мм) | 17,3 |
| Гальмівне встановлення | Lucas |
| Ширина [мм] | 116,9 |
| Ширина упаковки [см] | 8,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 011,27 ₴





