
Диск гальмівний (передній) BMW 3 (F30/F31) 11- (330x24) PRO+, Textar 92242005
3 972,78 ₴
- В наявності
- Код: 92242005
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) BMW 3 (F30/F31) 11- (330x24) PRO+, Textar 92242005. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92242005
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92242005 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 2 Кабриолет (F23) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 230 i 252 л.с. | 2016–н.в. |
| BMW — 2 купе (F22, F87) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 228 i 245 л.с. | 2014–н.в. |
| 230 i 252 л.с. | 2016–н.в. |
| BMW — 3 (F30, F35, F80) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 325 d | 2016–н.в. |
| 325 d 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 328 i xDrive 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 330 d | 2015–н.в. |
| 330 d 258 л.с. | 2012–н.в. |
| 330 d xDrive | 2015–н.в. |
| 330 d xDrive 258 л.с. | 2013–н.в. |
| 330 i | 2015–н.в. |
| 330 i xDrive | 2015–н.в. |
| BMW — 3 Gran Turismo (F34) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 325 d 224 л.с. | 2016–2018 |
| 325 d 218 л.с. | 2013–н.в. |
| 328 i 245 л.с. | 2013–н.в. |
| 328 i xDrive 245 л.с. | 2013–н.в. |
| 330 d | 2014–н.в. |
| 330 d 258 л.с. | 2014–н.в. |
| 330 d xDrive | 2014–н.в. |
| 330 d xDrive 258 л.с. | 2014–н.в. |
| 330 i 252 л.с. | 2016–н.в. |
| 330 i xDrive 252 л.с. | 2016–н.в. |
| 325 d 211 л.с. | 2013–2016 |
| BMW — 3 Touring (F31) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 325 d | 2016–н.в. |
| 325 d 218 л.с. | 2013–н.в. |
| 328 i 245 л.с. | 2012–н.в. |
| 328 i xDrive 245 л.с. | 2012–н.в. |
| 330 d | 2015–н.в. |
| 330 d 258 л.с. | 2012–н.в. |
| 330 d xDrive | 2015–н.в. |
| 330 d xDrive 258 л.с. | 2012–н.в. |
| 330 i xDrive | 2015–н.в. |
| BMW — 4 Gran Coupe (F36) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 425 d | 2016–н.в. |
| 425 d 211 л.с. | 2016–2018 |
| 428 i 245 л.с. | 2014–н.в. |
| 428 i xDrive 245 л.с. | 2014–н.в. |
| 430 d 286 л.с. | 2014–н.в. |
| 430 d 258 л.с. | 2014–н.в. |
| 430 d xDrive 286 л.с. | 2014–н.в. |
| 430 d xDrive 258 л.с. | 2014–н.в. |
| 430 i | 2016–н.в. |
| 430 i xDrive 249 л.с. | 2016–н.в. |
| BMW — 4 кабрио (F33, F83) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 425 d | 2016–н.в. |
| 425 d 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 428 i 245 л.с. | 2013–н.в. |
| 428 i xDrive 245 л.с. | 2014–н.в. |
| 430 d 286 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d 258 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — 4 купе (F32, F82) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 425 d | 2016–н.в. |
| 425 d 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 428 i 245 л.с. | 2013–н.в. |
| 428 i xDrive 245 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d 258 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d 286 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d xDrive 286 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d xDrive 258 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92242005 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 A06, 09.C116.11, 09.C116.1X, 102677, 103580, 1110711, 150.2901.20, 150.2901.52, 150.2901.54, 150.2901.55, 18162, 19-4675, 19-4675SPORT, 20 94 3956, 24.0124-0248.1, 24012402481PR-PCS-MS, 24012402481PR-PCS-MSP, 24012402481PR-SET-MS, 25437 V |
| Стан | Новий |
| Висота | 73.2 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.7 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 24 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| Вага (кг) | 9.9 кг |
| Висота [мм] | 73,2 |
| Висота паковання [см] | 10 |
| Діаметр центрування [мм] | 79 |
| Довжина паковання [см] | 38 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 22,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 24 |
| Ширина упаковки [см] | 36,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 972,78 ₴







