
Колодки гальмівні (задні) BMW 5 (E60/E61)/6 (E63/E64) 03-10 (Teves) Q+, Textar 2373201
2 103,08 ₴
- В наявності
- Код: 2373201
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) BMW 5 (E60/E61)/6 (E63/E64) 03-10 (Teves) Q+, Textar 2373201. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2373201
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2373201 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (E60) (35) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 163 л.с. | 2005–2010 |
| 520 d 150 л.с. | 2005–2010 |
| 520 d 177 л.с. | 2007–2010 |
| 520 i 170 л.с. | 2003–2010 |
| 520 i 156 л.с. | 2006–2009 |
| 520 i 170 л.с. | 2007–2010 |
| 523 i | 2007–2010 |
| 523 i 177 л.с. | 2005–2010 |
| 523 i 190 л.с. | 2007–2010 |
| 525 d 177 л.с. | 2004–2010 |
| 525 d 163 л.с. | 2004–2010 |
| 525 d 197 л.с. | 2007–2010 |
| 525 d xDrive 197 л.с. | 2008–2010 |
| 525 i 218 л.с. | 2005–2007 |
| 525 i 192 л.с. | 2003–2010 |
| 525 i 218 л.с. | 2005–2010 |
| 525 i 218 л.с. | 2007–2010 |
| 525 i xDrive 218 л.с. | 2008–2010 |
| 525 xd 197 л.с. | 2007–2010 |
| 525 xi 218 л.с. | 2005–2010 |
| 525 xi 218 л.с. | 2007–2010 |
| 530 d 218 л.с. | 2003–2010 |
| 530 d 231 л.с. | 2003–2010 |
| 530 d 235 л.с. | 2007–2010 |
| 530 d xDrive 235 л.с. | 2008–2010 |
| 530 i | 2007–2010 |
| 530 i 231 л.с. | 2003–2010 |
| 530 i 258 л.с. | 2005–2010 |
| 530 i 272 л.с. | 2007–2010 |
| 530 i xDrive 272 л.с. | 2008–2010 |
| 530 xd 231 л.с. | 2005–2010 |
| 530 xd 235 л.с. | 2007–2010 |
| 530 xi 272 л.с. | 2007–2009 |
| 530 xi 258 л.с. | 2005–2010 |
| 530 xi 272 л.с. | 2007–2010 |
| BMW — 5 Touring (E61) (25) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 520 d 177 л.с. | 2007–н.в. |
| 520 i 163 л.с. | 2007–2010 |
| 520 i 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 523 i | 2007–2010 |
| 523 i 177 л.с. | 2005–н.в. |
| 523 i 190 л.с. | 2007–н.в. |
| 525 d 177 л.с. | 2004–н.в. |
| 525 d 163 л.с. | 2004–н.в. |
| 525 d 197 л.с. | 2007–н.в. |
| 525 d xDrive 197 л.с. | 2008–н.в. |
| 525 i 192 л.с. | 2004–н.в. |
| 525 i 218 л.с. | 2005–н.в. |
| 525 i 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 525 i xDrive 218 л.с. | 2008–н.в. |
| 525 xd 197 л.с. | 2007–н.в. |
| 525 xi 218 л.с. | 2005–н.в. |
| 525 xi 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 530 d 218 л.с. | 2004–н.в. |
| 530 d 231 л.с. | 2005–н.в. |
| 530 d 235 л.с. | 2007–н.в. |
| 530 d xDrive 235 л.с. | 2008–н.в. |
| 530 i | 2007–2010 |
| 530 i 258 л.с. | 2005–н.в. |
| 530 i xDrive 272 л.с. | 2008–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2373201 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2373201 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 121.8 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 121.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 56.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 57.8 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 23732 |
| Вага (кг) | 1.25 кг |
| Висота 1 [мм] | 56,8 |
| Висота 2 [мм] | 57,8 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 82072700 |
| Товщина (мм) | 17,3 |
| Гальмівне встановлення | Teves |
| Ширина 1 [мм] | 121,8 |
| Ширина 2 [мм] | 121,8 |
| Ширина упаковки [см] | 8,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 103,08 ₴





