
Диск гальмівний (задній) BMW X3 (F25)/ X4 (F26) 10- (330x20) PRO, Textar 92256303
3 379,02 ₴
- В наявності
- Код: 92256303
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) BMW X3 (F25)/ X4 (F26) 10- (330x20) PRO, Textar 92256303. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92256303
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92256303 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X3 (F25) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 277 л.с. | 2016–2017 |
| sDrive 18 d 136 л.с. | 2011–н.в. |
| sDrive 18 d 143 л.с. | 2011–н.в. |
| sDrive 18 d 150 л.с. | 2014–н.в. |
| sDrive 18 i | 2014–н.в. |
| sDrive 20 i 184 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 20 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 28 i 258 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 28 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 30 d | 2014–н.в. |
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 35 d 313 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — X4 (F26) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 277 л.с. | 2014–2018 |
| xDrive 30 d 249 л.с. | 2015–2018 |
| M 40 i | 2015–н.в. |
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 28 i 245 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 30 d | 2014–н.в. |
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 35 d 313 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92256303 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 727, 08.35.192, 09.B569.11, 09.B569.1X, 102146, 1110405, 142.1662, 150.3495.20, 18207, 19-3208, 19-3208SPORT, 20 93 8577, 23-1261C, 24.0120-0234.1, 24.0320-0234.1, 24012002341-PCS-MS, 24012002341-PCS-MSP, 24012002341PR-PCS-MS |
| Стан | Новий |
| Висота | 70.8 мм |
| Діаметр маточини | 154 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.6 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 20 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| Вага (кг) | 7.4 кг |
| Висота [мм] | 70,8 |
| Висота паковання [см] | 17 |
| Діаметр центрування [мм] | 75 |
| Довжина паковання [см] | 36,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 18,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 20 |
| Ширина упаковки [см] | 35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 379,02 ₴





