
Колодки гальмівні (задні) BMW 3 (G20) 18- (з аксесуарами) (для M-Performance) Q+, Textar 2147401
3 362,62 ₴
- В наявності
- Код: 2147401
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) BMW 3 (G20) 18- (з аксесуарами) (для M-Performance) Q+, Textar 2147401. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2147401
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2147401 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (G20) (24) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 122 л.с. | 2020–н.в. |
| 318 d 136 л.с. | 2019–н.в. |
| 318 d 150 л.с. | 2019–н.в. |
| 318 d Mild-Hybrid 136 л.с. | 2020–н.в. |
| 318 i 156 л.с. | 2020–н.в. |
| 320 d 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 320 d 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 320 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 320 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 320 d xDrive 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 320 d xDrive 163 л.с. | 2018–2020 |
| 320 i 184 л.с. | 2019–н.в. |
| 320 i xDrive 184 л.с. | 2019–н.в. |
| 330 d 265 л.с. | 2019–н.в. |
| 330 d Mild-Hybrid 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 d Mild-Hybrid xDrive 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 d xDrive 265 л.с. | 2019–н.в. |
| 330 e Plug-in-Hybrid 292 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 e xDrive 252 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 i 258 л.с. | 2018–н.в. |
| 330 i xDrive 258 л.с. | 2018–н.в. |
| M 340 i xDrive 387 л.с. | 2019–н.в. |
| M 340 i xDrive 374 л.с. | 2019–н.в. |
| M340 d Mild-Hybrid xDrive 340 л.с. | 2020–н.в. |
| BMW — 3 Touring (G21) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 330 d Mild-Hybrid 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 d Mild-Hybrid xDrive 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 e 252 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 e xDrive 252 л.с. | 2020–н.в. |
| BMW — 4 купе (G22, G82) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 420 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 420 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 420 i 184 л.с. | 2020–н.в. |
| 430 d Mild-Hybrid xDrive 286 л.с. | 2021–н.в. |
| 430 i 258 л.с. | 2020–н.в. |
| M 440 i Mild-Hybrid xDrive 387 л.с. | 2020–н.в. |
| M440 d Mild-Hybrid xDrive 340 л.с. | 2021–н.в. |
| BMW — Z4 Roadster (G29) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M40 i 340 л.с. | 2018–н.в. |
| sDrive 20 i 163 л.с. | 2018–н.в. |
| sDrive 20 i 197 л.с. | 2018–н.в. |
| sDrive 30 i 258 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2147401 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 460 057, 025 214 7417/PD, 04466WAA03, 08.35.247, 1051391, 1170951, 1266.0, 1266.0, 13.0460-5523.2, 13.0470-5523.2, 173779, 182386, 1875.00, 21474.165.2, 21875.00, 22-1266-0, 221588, 33 10 7592, 34206888835, 35285, 363916061242, 51-02-266, 51266 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 73.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 65.9 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Z4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 21474 |
| Вага (кг) | 1.5 кг |
| Висота 1 [мм] | 73,2 |
| Висота 2 [мм] | 65,9 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Товщина (мм) | 16,8 |
| Гальмівне встановлення | TRW |
| Ширина [мм] | 110,7 |
| Ширина упаковки [см] | 8,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 362,62 ₴










