
Диск гальмівний (передній) Totota Avensis 03-08 (277x26) PRO, Textar 92135503
2 498,26 ₴
- В наявності
- Код: 92135503
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Totota Avensis 03-08 (277x26) PRO, Textar 92135503. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92135503
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92135503 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — AVENSIS (T25_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 VVT-i 110 л.с. | 2003–2008 |
| 1.8 129 л.с. | 2003–2008 |
| TOYOTA — AVENSIS Combi (T25) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 VVT-i 110 л.с. | 2003–2008 |
| 1.8 129 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 VVT-i (AZT250_) 155 л.с. | 2003–2008 |
| TOYOTA — AVENSIS седан (T25) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 VVT-i 110 л.с. | 2003–2008 |
| 1.8 129 л.с. | 2003–2008 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92135503 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 340, 0 986 479 979, 0 986 479 S09, 09.9799.10, 09.9799.11, 0990-9412, 1031130, 17511, 19-0968, 19-0968SPORT, 197072, 204590, 24.0126-0139.1, 24012601391-PCS-MS, 24012601391-PCS-MSP, 24012601391PR-PCS-MS, 24012601391PR-PCS-MSP |
| Стан | Новий |
| Висота | 49.4 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14.8 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 26 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 100 |
| Вага (кг) | 7 кг |
| Висота [мм] | 49,4 |
| Висота паковання [см] | 12,7 |
| Діаметр центрування [мм] | 55 |
| Довжина паковання [см] | 30,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 24 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 277 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/07 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 26 |
| Ширина упаковки [см] | 30,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 498,26 ₴







