
Колодки гальмівні (задні) Porsche 718/911/Boxster/Cayman 2.0-4.0 01-, Textar 2454101
2 681,87 ₴
- В наявності
- Код: 2454101
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Porsche 718/911/Boxster/Cayman 2.0-4.0 01-, Textar 2454101. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2454101
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2454101 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| PORSCHE — 718 BOXSTER (982) (US) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 | 2016–н.в. |
| S 2.5 | 2016–н.в. |
| PORSCHE — 718 CAYMAN (982) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 300 л.с. | 2016–н.в. |
| S 2.5 350 л.с. | 2016–н.в. |
| PORSCHE — BOXSTER (981) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 265 л.с. | 2012–н.в. |
| GTS 3.4 330 л.с. | 2014–н.в. |
| S 315 л.с. | 2012–н.в. |
| PORSCHE — BOXSTER (987) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 240 л.с. | 2004–2006 |
| 2.7 245 л.с. | 2006–2009 |
| 2.9 255 л.с. | 2009–2011 |
| S 3.4 303 л.с. | 2008–2009 |
| S 3.4 310 л.с. | 2009–2011 |
| S 3.4 (987.760, 987.761) 320 л.с. | 2010–2012 |
| PORSCHE — BOXSTER Spyder (987) (US) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.4 320 л.с. | 2010–2011 |
| PORSCHE — CAYMAN (981) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 275 л.с. | 2013–н.в. |
| GTS 3.4 340 л.с. | 2014–н.в. |
| S 3.4 325 л.с. | 2013–н.в. |
| PORSCHE — CAYMAN (987) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 245 л.с. | 2006–2009 |
| 2.9 265 л.с. | 2009–н.в. |
| R 330 л.с. | 2010–2012 |
| S 320 л.с. | 2009–н.в. |
| S 3,4 Sport 303 л.с. | 2008–2012 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2454101 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0654 00, 0654.00, 1170770, 1191 00, 1191.00, 12726, 13.0460-4816.2, 151-1840, 16758, 21191.00, 22-0894-0, 24541.155.9, 2654.00, 37697, 38 91 6758, 402B0919, 573229CH, 573229J, 573229JC, 573769J, 598768, 6113959, 6119616, 822-894-0, 8DB 355 013-311 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 112 мм |
| Висота | 73 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Porsche |
| Сумісність з моделлю | 718, Cayman, Boxster |
| Користувацькі характеристики | |
| WVA номер | 24541 |
| Висота [мм] | 73 |
| Висота паковання [см] | 8 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 12,5 |
| Товщина (мм) | 15,5 |
| Гальмівне встановлення | Brembo |
| Ширина [мм] | 112 |
| Ширина упаковки [см] | 8,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 681,87 ₴





