
Колодки гальмівні (передні) Toyota Corolla 1.6VVTi/1.8VVTi Hybrid 19- Q+ (з датчиком), Textar 2614901
2 772,71 ₴
- В наявності
- Код: 2614901
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Toyota Corolla 1.6VVTi/1.8VVTi Hybrid 19- Q+ (з датчиком), Textar 2614901. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2614901
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2614901 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — COROLLA седан (_E21_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 VVTi (ZRE210) 122 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.6 VVTi (ZRE210) 132 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.8 VVTi Hybrid (MZEA12, ZRE211, ZWE211) 122 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2614901 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0446502470, 0446502471, 0446502520, 05P2203, 1234.0, 1234.0, 13.0460-5535.2, 13.0470-5535.2, 181251, 182372, 1858.02, 21858.02, 22-1234-0, 2245121, 26149.190.2, 33 10 8162, 35284, 55022245121, 574042J, 5SP2203, 610479, 704-17290, 822-1234-0 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 134.5 мм |
| Висота | 59 мм |
| Товщина | 19.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 26149 |
| Вага (кг) | 1.6 кг |
| Висота [мм] | 59 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Товщина (мм) | 19,1 |
| Гальмівне встановлення | CBI |
| Ширина [мм] | 134,5 |
| Ширина упаковки [см] | 8,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 772,71 ₴










