
Колодки гальмівні (передні) MB (W211/W221D) 2.1-5.5 05-13 (Brembo) Q+, Textar 2396001
2 671,14 ₴
- В наявності
- Код: 2396001
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) MB (W211/W221D) 2.1-5.5 05-13 (Brembo) Q+, Textar 2396001. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2396001
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2396001 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — CLS (C219) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CLS 500 (219.372) 388 л.с. | 2006–2010 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W211) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 420 CDI (211.029) 314 л.с. | 2006–2008 |
| E 500 (211.072) 388 л.с. | 2006–2008 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS T-Model (S211) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 500 T (211.272) 388 л.с. | 2006–2009 |
| MERCEDES-BENZ — S-CLASS (W221) (23) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| S 250 CDI (221.003, 221.103) 204 л.с. | 2011–н.в. |
| S 280 (221.054) 231 л.с. | 2006–н.в. |
| S 300 (221.054) 231 л.с. | 2006–н.в. |
| S 320 CDI (221.022, 221.122) 235 л.с. | 2005–2009 |
| S 320 CDI 4-matic (221.080, 221.180) 211 л.с. | 2005–н.в. |
| S 320 CDI 4-matic (221.080, 221.180) 235 л.с. | 2006–н.в. |
| S 350 (221.056, 221.156) 272 л.с. | 2005–н.в. |
| S 350 4-matic (221.087, 221.187) 272 л.с. | 2008–н.в. |
| S 350 BlueTec (221.026, 221.126) 258 л.с. | 2011–н.в. |
| S 350 BlueTEC 4-matic (221.083, 221.183) 258 л.с. | 2011–н.в. |
| S 350 CDI 235 л.с. | 2009–2013 |
| S 350 CDI 4-matic (221.080, 221.180) 235 л.с. | 2009–2013 |
| S 350 CGI (221.057, 221.157) 306 л.с. | 2011–н.в. |
| S 350 CGI 4-matic (221.082, 221.182) 306 л.с. | 2011–н.в. |
| S 400 Hybrid (221.095, 221.195) 279 л.с. | 2009–н.в. |
| S 420 CDI / S 450 CDI (221.028, 221.128) 320 л.с. | 2006–н.в. |
| S 450 (221.070, 221.170) 340 л.с. | 2005–н.в. |
| S 450 4-matic (221.084, 221.184) 340 л.с. | 2005–н.в. |
| S 500 (221.071, 221.171) 388 л.с. | 2005–н.в. |
| S 500 4-matic (221.086, 221.186) 388 л.с. | 2005–н.в. |
| S 500 CGI 4-matic (221.094, 221.194) 435 л.с. | 2011–н.в. |
| S 500 CGI (221.073, 221.173) 435 л.с. | 2011–н.в. |
| S 600 (221.176) 517 л.с. | 2005–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — S-CLASS купе (C216) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CL 500 (216.371) 388 л.с. | 2006–н.в. |
| CL 500 (216.373) 435 л.с. | 2011–н.в. |
| CL 500 4-matic (216.386) 388 л.с. | 2008–н.в. |
| CL 500 4-matic (216.394) 435 л.с. | 2011–н.в. |
| CL 600 (216.376) 517 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SL (R230) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 280 231 л.с. | 2008–2012 |
| 300 231 л.с. | 2009–2012 |
| 350 272 л.с. | 2006–2012 |
| 350 316 л.с. | 2008–2012 |
| 500 388 л.с. | 2006–2012 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2396001 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 494 167, 000 074B-SX, 000 074-SX, 0004209204, 0044206220, 0044208020, 0054207820, 02.35.197, 025 239 6018, 025 239 6018/PD, 05P1506, 10 91 6745, 1051269, 1170383, 1202 00, 1202 10, 1202.00, 1202.10, 12321, 13.0460-4817.2, 13046048172N-SET-MS |
| Стан | Новий |
| Ширина | 141.6 мм |
| Висота | 75.6 мм |
| Товщина | 17.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, S-Class, SL |
| Користувацькі характеристики | |
| WVA номер | 23960 |
| Висота [мм] | 75,6 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 82504000 |
| Товщина (мм) | 17,8 |
| Гальмівне встановлення | Brembo |
| Ширина [мм] | 141,6 |
| Ширина упаковки [см] | 8,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 671,14 ₴






