
Диск гальмівний (передній) MB M-class (W166) 11-15/GLE (W166) 15-19 (350x32) (з отворами) (вент.) PRO+, Textar 92254405
5 395,69 ₴
- В наявності
- Код: 92254405
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) MB M-class (W166) 11-15/GLE (W166) 15-19 (350x32) (з отворами) (вент.) PRO+, Textar 92254405. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92254405
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92254405 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — GL-CLASS (X166) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| GL 400 4-matic (166.856) 333 л.с. | 2013–2015 |
| MERCEDES-BENZ — GLE (W166) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 4-matic (166.062) 272 л.с. | 2015–2018 |
| 250 d (166.006) 204 л.с. | 2015–н.в. |
| 250 d 4-matic (166.004) | 2015–н.в. |
| 350 d 4-matic (166.024) | 2015–н.в. |
| 400 4-matic (166.056) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLE Coupe (C292) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 350 d 4-matic (292.323, 292.324) | 2015–н.в. |
| 400 4-matic (292.356) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLS (X166) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 400 4-matic (166.856) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — M-CLASS (W166) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| ML 250 CDI / BlueTEC 4-matic (166.004, 166.003) 204 л.с. | 2011–н.в. |
| ML 350 4-matic (166.057) 306 л.с. | 2011–н.в. |
| ML 350 BlueTEC 4-matic (166.024) 258 л.с. | 2011–н.в. |
| ML 400 4-matic (166.056) 333 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92254405 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 D09, 02.35.434, 09.A958.21, 10 10 4952, 104952, 1642780080, 1664211012, 1664211500, 1686729280, 18253, 197769, 24.0132-0179.1, 24013201791PR-PCS-MS, 24013201791PR-PCS-MSP, 25299 V, 3133139, 400.3685.20, 400.3685.54, 400.3685.55, 409 482 |
| Стан | Новий |
| Висота | 54.4 мм |
| Діаметр маточини | 158 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 32 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 11.7 кг |
| Висота [мм] | 54,4 |
| Висота паковання [см] | 7 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Довжина паковання [см] | 36,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 29,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 350 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/08 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 32 |
| Ширина упаковки [см] | 36,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 395,69 ₴







