
Диск гальмівний (передній) Nissan NP300 Navara 05-/Renault Alaskan 17- (296x28) PRO, Textar 92285803
3 391 ₴
- В наявності
- Код: 92285803
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Nissan NP300 Navara 05-/Renault Alaskan 17- (296x28) PRO, Textar 92285803. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92285803
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92285803 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — CAMIONES / FRONTIER (D40) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 144 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 174 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 171 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 144 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 dCi 4WD 231 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — NAVARA (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi 4x4 (D231) | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92285803 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 D66, 0 986 479 E35, 09.D619.11, 103620, 1687780280, 170041, 18697, 200.2537.20, 24.0128-0302.1, 25766 V, 3122102, 33 10 0016, 36-83 521 0046/PD, 402064KJ1B, 402065JG1B, 40206JR70B, 40206JR70C, 40206JR70D, 563290JC, 58153122102, 60-01-166C |
| Стан | Новий |
| Висота | 53.1 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.8 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 28 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Navara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 12,8 |
| Ø фаски [мм] | 114,3 |
| Вага (кг) | 8.5 кг |
| Внутрішній діаметр | 154,4 |
| Висота [мм] | 53,1 |
| Висота паковання [см] | 12 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Довжина паковання [см] | 33 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 26 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 296 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 06/06 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Ширина упаковки [см] | 31,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 391 ₴






