
Диск гальмівний (задній) Honda CR-V 17-(310x10) PRO, Textar 92306103
1 698,95 ₴
- В наявності
- Код: 92306103
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Honda CR-V 17-(310x10) PRO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92306103 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 G18, 103372, 179063, 18777, 280.3196.20, 31-15 523 0067/PD, 312685, 42510TLAA00, 42510TLYH00, 42510TNYE00, 5815312685, 61-04-429C, 61429C, 62519.00, 709-06068, 8DD 355 132-231, 8DD 355 132-231, ADBP430134, ADC4083, AND7265, BD-2949, BG5056C |
| Стан | Новий |
| Висота | 38.7 мм |
| Діаметр маточини | 173 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.6 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 12,6 |
| Ø фаски [мм] | 114,3 |
| Вага (кг) | 5 кг |
| Внутрішній діаметр | 173 |
| Висота [мм] | 38,7 |
| Висота паковання [см] | 10 |
| Діаметр центрування [мм] | 64,2 |
| Довжина паковання [см] | 35 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 8 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 310 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/08 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| Ширина упаковки [см] | 33,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 698,95 ₴






