
Колодки гальмівні (задні) Audi A4/A5/Q5 07- (Lucas; 300mm) Q+, Textar 2460602
2 342,56 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2460602
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Audi A4/A5/Q5 07- (Lucas; 300mm) Q+, Textar 2460602. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2460602
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2460602 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A5 Sportback (8TA) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI | 2015–н.в. |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 TFSI 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 TFSI 144 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2009–2017 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2009–2017 |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2009–н.в. |
| AUDI — A5 кабрио (8F7) (27) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI | 2015–н.в. |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 TFSI 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 220 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI 224 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 220 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 224 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.7 TDI 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 TDI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 272 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.2 FSI 265 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.2 FSI quattro 265 л.с. | 2009–н.в. |
| AUDI — Q5 (8R) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 143 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI hybrid quattro 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 224 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 220 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 250 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 258 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.2 FSI quattro 270 л.с. | 2008–н.в. |
| SQ5 TFSI quattro 354 л.с. | 2013–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2460602 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2460602 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 116.6 мм |
| Висота | 58.5 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5, A4, A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 24606 |
| Вага (кг) | 1.4 кг |
| Висота [мм] | 58,5 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Датчик зношування | не підготовлена для датчика зносу |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 82514200 |
| Товщина (мм) | 17,5 |
| Гальмівне встановлення | Lucas |
| Ширина [мм] | 116,6 |
| Ширина упаковки [см] | 8,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 342,56 ₴





