
Колодки гальмівні (передні) Nissan Almera/Note 18- (з датчиком), Textar 2613801
1 892,16 ₴
- В наявності
- Код: 2613801
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Nissan Almera/Note 18- (з датчиком)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2613801 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2613801 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 125.6 мм |
| Висота | 52.1 мм |
| Товщина | 15.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 26138 |
| Вага (кг) | 1.492 кг |
| Висота [мм] | 52,1 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Товщина (мм) | 15,4 |
| Ширина [мм] | 125,6 |
| Ширина упаковки [см] | 8,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 892,16 ₴





