
Колодки гальмівні (передні) BMW 3 (E90/E91) 04-13/X1 (E84) 09-15 (Ate - Teves) Q+, Textar 2331301
2 739,27 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2331301
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) BMW 3 (E90/E91) 04-13/X1 (E84) 09-15 (Ate - Teves) Q+, Textar 2331301. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2331301
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2331301 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E90) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 d 163 л.с. | 2005–2011 |
| 320 d 177 л.с. | 2007–2011 |
| 320 d 184 л.с. | 2010–2011 |
| 320 d xDrive 163 л.с. | 2008–2011 |
| 320 d xDrive 177 л.с. | 2008–2011 |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2010–2011 |
| 320 i 170 л.с. | 2007–2011 |
| 323 i 177 л.с. | 2006–2011 |
| 325 i 218 л.с. | 2005–2011 |
| 325 i 218 л.с. | 2007–2011 |
| 325 i xDrive 218 л.с. | 2008–2011 |
| 325 xi 218 л.с. | 2005–2011 |
| 325 xi 218 л.с. | 2007–2011 |
| BMW — 3 Touring (E91) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 d 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 318 d 143 л.с. | 2007–н.в. |
| 318 i 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 318 i 143 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 d 197 л.с. | 2007–2010 |
| 320 d 200 л.с. | 2010–2012 |
| 320 d 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 d 177 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 320 d xDrive 197 л.с. | 2008–2010 |
| 320 d xDrive 200 л.с. | 2010–2012 |
| 320 d xDrive 177 л.с. | 2008–н.в. |
| 320 d xDrive 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 320 i 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 i 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 323 i 190 л.с. | 2006–2008 |
| 325 i 218 л.с. | 2005–н.в. |
| 325 i 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 325 i 211 л.с. | 2012–н.в. |
| BMW — 3 кабрио (E93) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 d 177 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 325 i 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 d 197 л.с. | 2007–2010 |
| 320 d 200 л.с. | 2010–2013 |
| BMW — 3 купе (E92) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 d 197 л.с. | 2006–2010 |
| 320 d 200 л.с. | 2010–2013 |
| 320 d 177 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 320 d xDrive 197 л.с. | 2008–2010 |
| 320 d xDrive 200 л.с. | 2010–2013 |
| 320 d xDrive 177 л.с. | 2008–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 325 i 218 л.с. | 2006–н.в. |
| 325 i xDrive 204 л.с. | 2010–2013 |
| 325 i xDrive 211 л.с. | 2010–2013 |
| 325 xi 218 л.с. | 2006–н.в. |
| BMW — X1 (E84) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 20 d 163 л.с. | 2010–2015 |
| xDrive 20 d 184 л.с. | 2012–2015 |
| sDrive 16 d 116 л.с. | 2012–н.в. |
| sDrive 16 i 143 л.с. | 2013–н.в. |
| sDrive 18 d 143 л.с. | 2009–н.в. |
| sDrive 18 i 150 л.с. | 2010–н.в. |
| sDrive 20 d 177 л.с. | 2009–н.в. |
| sDrive 20 d 184 л.с. | 2012–н.в. |
| sDrive 20 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 18 d 143 л.с. | 2009–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2331301 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2331301 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 155.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 68.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 68.4 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 23313 |
| Вага (кг) | 2.06 кг |
| Висота 1 [мм] | 68,3 |
| Висота 2 [мм] | 68,4 |
| Висота паковання [см] | 8,3 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 17 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 82074500 |
| Товщина (мм) | 20,3 |
| Гальмівне встановлення | Teves |
| Ширина [мм] | 155,1 |
| Ширина упаковки [см] | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 739,27 ₴





