
Колодки гальмівні (передні) Ford Galaxy III/S-Max 15- (Ate-Teves) Q+, Textar 2241201
3 021,29 ₴
- В наявності
- Код: 2241201
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Ford Galaxy III/S-Max 15- (Ate-Teves) Q+, Textar 2241201. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2241201
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2241201 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — FOCUS IV (HN) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 ST EcoBlue 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.3 ST EcoBoost 280 л.с. | 2019–н.в. |
| FORD — FOCUS IV Turnier (HP) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 ST EcoBlue 190 л.с. | 2019–н.в. |
| FORD — GALAXY (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 2.0 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi Bi-Turbo | 2015–н.в. |
| FORD — KUGA III (DFK) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBlue 120 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBlue mHEV 150 л.с. | 2019–н.в. |
| FORD — S-MAX (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 120 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue BI-Turbo 240 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi BI-Turbo | 2015–н.в. |
| FORD USA — EDGE (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue AWD 238 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 TDCi AWD | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi Bi-Turbo AWD | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2241201 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 424 326, 025 224 1219, 05P2026, 1051237, 1117.0, 1117.0, 1170848, 13.0460-7321.2, 13.0460-7361.2, 13.0470-7361.2, 13046073212N-SET-MS, 13046073212N-SET-MSP, 1657 02, 1657.02, 171400, 182250, 1884555, 19-3611, 21657.02, 22-1117-0, 222588 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 193.2 мм |
| Висота | 64.6 мм |
| Товщина | 19.1 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Galaxy, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 22412 |
| Вага (кг) | 2.66 кг |
| Висота [мм] | 64,6 |
| Висота паковання [см] | 8,8 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина паковання [см] | 20,9 |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 19,1 |
| Гальмівне встановлення | Teves |
| Ширина [мм] | 193,2 |
| Ширина упаковки [см] | 13,4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 021,29 ₴







