
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Elantra 10-/ i30 11-/ Kia Ceed/Cerato 12- R15 Q+, Textar 2570801
2 241,16 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2570801
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Elantra 10-/ i30 11-/ Kia Ceed/Cerato 12- R15 Q+, Textar 2570801. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2570801
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2570801 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — ELANTRA GT (GD) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 | 2014–н.в. |
| 1.4 99 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 131 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi | 2011–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 GDI 129 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 T-GDI 186 л.с. | 2015–н.в. |
| HYUNDAI — ELANTRA седан (AD, ADA) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2016–н.в. |
| HYUNDAI — ELANTRA седан (MD, UD) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 132 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 150 л.с. | 2010–н.в. |
| HYUNDAI — VELOSTER (FS) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 GDi 129 л.с. | 2011–2017 |
| 1.6 GDI 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 GDI 132 л.с. | 2011–н.в. |
| HYUNDAI — i30 CW (GD) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 99 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 101 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 129 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2012–н.в. |
| HYUNDAI — i30 купе (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 | 2014–н.в. |
| 1.4 99 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 CRDi | 2016–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 T-GDI | 2015–н.в. |
| KIA — CEE'D (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 T-GDI | 2015–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 CVVT 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 CVVT 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 MPI | 2015–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 128 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 | 2015–н.в. |
| 1.6 CVVT 131 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 110 л.с. | 2012–2018 |
| KIA — CEE'D Sportswagon (JD) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 CVVT 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 MPI | 2015–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 | 2015–н.в. |
| 1.6 CVVT 131 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2012–н.в. |
| KIA — CERATO KOUP (TD) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CVVT 204 л.с. | 2013–н.в. |
| KIA — CERATO седан (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 MPi 130 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 MPi 150 л.с. | 2013–н.в. |
| KIA — PRO CEE'D (JD) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 CVVT 100 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 MPI | 2015–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 | 2015–н.в. |
| 1.6 CVVT 130 л.с. | 2013–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2570801 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 494 691, 0 986 494 712, 000 016B-SX, 025 256 9218, 025 256 9218/PD, 05P1753, 1050969, 116264, 13.0460-5645.2, 13046056452N-SET-MS, 13046056452N-SET-MSP, 13046135522N-SET-MS, 13046135522N-SET-MSP, 1412 32, 1412.32, 151-0024, 1675991380, 19-2927 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 132.9 мм |
| Висота | 59.8 мм |
| Товщина | 17.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Veloster, Cerato Koup, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Cerato |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.8 кг |
| Ширина [мм] | 132,9 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Висота [мм] | 59,8 |
| Ширина упаковки [см] | 8,8 |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Товщина (мм) | 17,8 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| WVA номер | 25708 |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 241,16 ₴





