
Колодки гальмівні (передні) Jeep Wrangler 17-/Fiat Freemont 11- (Akebono), Textar 2537801
4 184,48 ₴
- В наявності
- Код: 2537801
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Jeep Wrangler 17-/Fiat Freemont 11- (Akebono)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2537801 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 494 769, 00K68509193AA, 025 253 7919, 05P1759, 068144163AA, 068144163AB, 068144163AC, 068144163AD, 068144163AE, 068159579AA, 068159579AB, 068159579AC, 068317914AA, 1051075, 116061, 12671, 13.0460-5680.2, 13046056802N-SET-MS, 13046056802N-SET-MSP |
| Стан | Новий |
| Ширина | 183.2 мм |
| Висота | 63.3 мм |
| Товщина | 18.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Dodge, Lancia, Fiat, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Voyager MPV, Grand Caravan, Routan, Journey, Freemont, Grand Voyager, Wrangler |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 25378 |
| Вага (кг) | 2.75 кг |
| Висота [мм] | 63,3 |
| Висота паковання [см] | 8,8 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина паковання [см] | 20,9 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 4 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 82060200 |
| Товщина (мм) | 18,1 |
| Гальмівне встановлення | Akebono |
| Ширина [мм] | 183,2 |
| Ширина упаковки [см] | 13,4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 184,48 ₴










