
Колодки гальмівні (задні) Mazda 6 2.0/2.5 12- (Akebono), Textar 2234901
2 381,82 ₴
- В наявності
- Код: 2234901
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Mazda 6 2.0/2.5 12- (Akebono), Textar 2234901. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2234901
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2234901 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 6 седан (GJ, GH) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 146 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 165 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.2 D 184 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 D 175 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.5 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 194 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 192 л.с. | 2013–н.в. |
| MAZDA — 6 универсал (GJ, GH) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 146 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 165 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD | 2015–н.в. |
| 2.5 192 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2234901 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2234901 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 104.2 мм |
| Висота | 47.2 мм |
| Товщина | 15.4 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувацькі характеристики | |
| WVA номер | 22349 |
| Вага (кг) | 0.9 кг |
| Висота [мм] | 47,2 |
| Висота паковання [см] | 8 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина паковання [см] | 12,5 |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 15,4 |
| Гальмівне встановлення | Akebono |
| Ширина [мм] | 104,2 |
| Ширина упаковки [см] | 8,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 381,82 ₴





