
Колодки гальмівні (задні) Mazda CX5 11- (Akebono), Textar 2233201
2 179,09 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2233201
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Mazda CX5 11- (Akebono), Textar 2233201. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2233201
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2233201 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — CX-5 (KE, GH) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2012–2017 |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2012–2017 |
| 2.0 165 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 AWD 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD 175 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.5 AWD 192 л.с. | 2015–н.в. |
| MAZDA — CX-5 (KF, KE) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 165 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 AWD 160 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 AWD 165 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 SKYACTIV-G 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 SKYACTIV-G AWD 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 175 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 184 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 D AWD 188 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 194 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.5 AWD 194 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2233201 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2233201 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 112.4 мм |
| Висота | 42.6 мм |
| Товщина | 14.3 мм |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 22332 |
| Вага (кг) | 0.9 кг |
| Висота [мм] | 42,6 |
| Висота паковання [см] | 8 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина паковання [см] | 12,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 4 |
| Товщина (мм) | 14,3 |
| Гальмівне встановлення | Akebono |
| Ширина [мм] | 112,4 |
| Ширина упаковки [см] | 8,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 179,09 ₴










