
Диск гальмівний (передній) BMW 1 (F40)/2 (F45)/X1 (F48)/Mini Cooper S 13-(330x24) PRO+, Textar 92274405
4 324 ₴
- В наявності
- Код: 92274405
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) BMW 1 (F40)/2 (F45)/X1 (F48)/Mini Cooper S 13-(330x24) PRO+, Textar 92274405. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92274405
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92274405 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 1 (F40) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 120 d 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 120 d xDrive 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 120 i 178 л.с. | 2020–н.в. |
| BMW — 2 Active Tourer (F45) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 225 i 231 л.с. | 2014–н.в. |
| 225 i xDrive 231 л.с. | 2014–н.в. |
| 225 xe | 2016–н.в. |
| BMW — 2 Gran Coupe (F44) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 220 d 163 л.с. | 2019–н.в. |
| 220 d 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 220 d xDrive 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 220 i 178 л.с. | 2020–н.в. |
| BMW — 2 Gran Tourer (F46) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 218 d | 2015–н.в. |
| 218 d xDrive | 2015–н.в. |
| 218 i | 2015–н.в. |
| 220 d | 2015–н.в. |
| 220 d xDrive | 2015–н.в. |
| 220 i | 2015–н.в. |
| BMW — X1 (F48) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 20 d 163 л.с. | 2015–н.в. |
| sDrive 20 i 178 л.с. | 2020–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2015–н.в. |
| xDrive 20 i 178 л.с. | 2020–н.в. |
| sDrive 20 i | 2015–н.в. |
| xDrive 20 d | 2015–н.в. |
| xDrive 20 i | 2015–н.в. |
| xDrive 25 d | 2015–н.в. |
| xDrive 25 i | 2015–н.в. |
| sDrive 20 d 190 л.с. | 2015–н.в. |
| xDrive 25 e Plug-in-Hybrid 220 л.с. | 2020–н.в. |
| BMW — X2 (F39) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 20 d 163 л.с. | 2018–н.в. |
| sDrive 20 d 190 л.с. | 2018–н.в. |
| sDrive 20 i 178 л.с. | 2020–н.в. |
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 20 i 192 л.с. | 2018–н.в. |
| xDrive 20 i 178 л.с. | 2020–н.в. |
| xDrive 25 d 231 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 25 e Plug-in-Hybrid 220 л.с. | 2020–н.в. |
| MINI — MINI COUNTRYMAN (F60) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper S 163 л.с. | 2016–н.в. |
| Cooper S 192 л.с. | 2016–2020 |
| Cooper S 178 л.с. | 2020–н.в. |
| Cooper S ALL4 163 л.с. | 2016–н.в. |
| Cooper S ALL4 192 л.с. | 2016–2020 |
| Cooper S ALL4 178 л.с. | 2020–н.в. |
| Cooper SD 163 л.с. | 2016–н.в. |
| Cooper SD 190 л.с. | 2016–н.в. |
| Cooper SD ALL4 163 л.с. | 2016–н.в. |
| Cooper SD ALL4 190 л.с. | 2016–н.в. |
| Cooper SE ALL4 220 л.с. | 2020–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92274405 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 09C35111, 107727, 1463107400, 150.2930.20, 150.2930.52, 18448, 20 10 7727, 23-1871C, 24.0124-0259.1, 3115115, 34106888686, 34106891080, 34116860961, 34116865713, 504 055, 563260JC, 58153115115, 6154610, 6154610, 6860961, 6865713, 6888686, 6891080 |
| Стан | Новий |
| Висота | 45.2 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.8 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 24 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 16,8 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 9.1 кг |
| Внутрішній діаметр | 150,7 |
| Висота [мм] | 45,2 |
| Висота паковання [см] | 11,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Довжина паковання [см] | 34,3 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 22,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 24 |
| Ширина упаковки [см] | 34,3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 324 ₴








