
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (F10,F11)/6 (F06,F12,F13) 09- (Teves) Q+, Textar 2468801
3 256,64 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2468801
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (F10,F11)/6 (F06,F12,F13) 09- (Teves) Q+, Textar 2468801. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2468801
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2468801 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (F10, F18) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 525 d 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 525 d 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d xDrive 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d xDrive 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i 258 л.с. | 2010–н.в. |
| 528 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i xDrive 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 d | 2015–н.в. |
| 530 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| 530 d 258 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 d xDrive | 2015–н.в. |
| 530 d xDrive 258 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 i 258 л.с. | 2010–2013 |
| 530 i 272 л.с. | 2011–н.в. |
| 530i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 i 326 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 i xDrive 306 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 i xDrive 326 л.с. | 2010–н.в. |
| ActiveHybrid 340 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — 5 Touring (F11) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 520 d 200 л.с. | 2010–2014 |
| 520 d 211 л.с. | 2014–2017 |
| 520 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 520 d xDrive 200 л.с. | 2013–2014 |
| 520 d xDrive 211 л.с. | 2014–2017 |
| 520 d xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 525 d 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 525 d 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d xDrive 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i 258 л.с. | 2010–н.в. |
| 528 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i xDrive 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 d | 2015–н.в. |
| 530 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| 530 d 258 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 d xDrive | 2015–н.в. |
| 530 d xDrive 258 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 i 272 л.с. | 2011–н.в. |
| 535 i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 i xDrive 306 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — 6 Gran Coupe (F06) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 640 i 320 л.с. | 2011–н.в. |
| 640 i xDrive 320 л.с. | 2013–н.в. |
| BMW — 6 кабрио (F12) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 640 d 313 л.с. | 2011–н.в. |
| 640 d xDrive 313 л.с. | 2011–н.в. |
| 640 i 320 л.с. | 2011–н.в. |
| 640 i xDrive 320 л.с. | 2013–н.в. |
| BMW — 6 купе (F13) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 640 d 313 л.с. | 2010–н.в. |
| 640 d xDrive 313 л.с. | 2011–н.в. |
| 640 i 320 л.с. | 2010–н.в. |
| 640 i xDrive 320 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2468801 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2468801 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 68.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 68.3 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 24688 |
| Вага (кг) | 1.8 кг |
| Висота 1 [мм] | 68,3 |
| Висота 2 [мм] | 68,3 |
| Висота паковання [см] | 8,3 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 17 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 82517700 |
| Товщина 1 [мм] | 19,2 |
| Товщина 2 [мм] | 20,3 |
| Гальмівне встановлення | Teves |
| Ширина 1 [мм] | 155,3 |
| Ширина 2 [мм] | 155,3 |
| Ширина упаковки [см] | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 256,64 ₴







