
Диск гальмівний (передній) Ford Ecosport 1.0-2.0 12- (300x25) PRO, Textar 92315503
2 694,51 ₴
- В наявності
- Код: 92315503
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Ford Ecosport 1.0-2.0 12- (300x25) PRO, Textar 92315503. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92315503
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92315503 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — ECOSPORT (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 EcoBoost 100 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.0 EcoBoost 95 л.с. | 2020–н.в. |
| 1.5 Ti-VCT 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.0 EcoBoost | 2016–н.в. |
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 90 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 Ti 112 л.с. | 2013–н.в. |
| EcoBoost 1.0 125 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92315503 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 09.D050.11, 18849, 192733, 20309 V, 2147409, 23-1891C, 24.0125-0223.1, 250.5713.20, 250.5713.52, 3125123, 33 11 0931, 58153125123, 715 521 0057/PD, 800-1891C, 8DD 355 132-721, 8DD 355 132-721, ADBP430199, ADC4008V, AE1072, AND7190, B011312, BBD5625 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 25 мм |
| Висота | 39.6 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Діаметр маточини | 108 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14 мм |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 14 |
| Ø фаски [мм] | 108 |
| Вага (кг) | 7.8 кг |
| Внутрішній діаметр | 135,6 |
| Висота [мм] | 39,6 |
| Висота паковання [см] | 10 |
| Діаметр центрування [мм] | 63,6 |
| Довжина паковання [см] | 31,3 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 23 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 04/04 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| Ширина упаковки [см] | 31,3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 694,51 ₴





