
Диск гальмівний (передній) MB Vito (W639) 03- (300x28) PRO, Textar 93123403
2 461,74 ₴
- В наявності
- Код: 93123403
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) MB Vito (W639) 03- (300x28) PRO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 93123403 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 C50, 015 521 2059, 016.674-00A, 02.35.134, 03.110.1926.005, 083 521 2059/PD, 09.8404.10, 09.8404.11, 10 92 4076, 102658, 145041, 17569, 19-1055, 19-1055MAX, 19-1055SPORT, 203375, 2134024, 23-0723, 24012801451-PCS-MS, 24012801451-PCS-MSP |
| Стан | Новий |
| Висота | 58.4 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.1 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 28 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 15,1 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 8.4 кг |
| Внутрішній діаметр | 152,9 |
| Висота [мм] | 58,4 |
| Висота паковання [см] | 14 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Довжина паковання [см] | 31,3 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 25 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Ширина упаковки [см] | 31,3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 461,74 ₴




