
Диск гальмівний (задній) Mazda 6 02-13/626 98-02/323 F/S 98-04 (280x10) PRO, Textar 92125603
2 161,97 ₴
- В наявності
- Код: 92125603
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Mazda 6 02-13/626 98-02/323 F/S 98-04 (280x10) PRO, Textar 92125603. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92125603
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92125603 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 6 (GG) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 120 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 141 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 147 л.с. | 2005–2007 |
| 2.0 DI 136 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 121 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 143 л.с. | 2005–2007 |
| 2.3 166 л.с. | 2002–2007 |
| 2.3 MPS Turbo 260 л.с. | 2005–2007 |
| MAZDA — 6 (GH) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 MZR 120 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 MZR 147 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 MZR 155 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 MZR-CD 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 D 129 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 D 180 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 MZR-CD 125 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR-CD 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR-CD 185 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.5 MZR 170 л.с. | 2007–н.в. |
| MAZDA — 6 Hatchback (GG) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 120 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 141 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 147 л.с. | 2005–2007 |
| 2.0 DI 121 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 136 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 143 л.с. | 2005–2007 |
| 2.3 166 л.с. | 2002–2007 |
| MAZDA — 6 Sport (GH) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 MZR 120 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 MZR 147 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 MZR 155 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 MZR-CD 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 D 129 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 MZR-CD 125 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR-CD 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR-CD 185 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR-CD 180 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.5 MZR 170 л.с. | 2007–н.в. |
| MAZDA — 6 Station Wagon (GY) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 120 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 141 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 147 л.с. | 2005–2007 |
| 2.0 DI 121 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 136 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 143 л.с. | 2005–2007 |
| 2.3 166 л.с. | 2002–2007 |
| 2.3 AWD 162 л.с. | 2002–2007 |
| MAZDA — 6 combi-coupe (GH) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 MZR 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 MZR 147 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 MZR 155 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 MZR-CD 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 D 129 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 MRZ-CD 180 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 MZR-CD 125 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR-CD 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR-CD 185 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.5 MZR 170 л.с. | 2008–н.в. |
| MAZDA — 626 Mk V (GF) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DI TD 90 л.с. | 1998–2002 |
| 2.0 TD 110 л.с. | 2000–2002 |
| MAZDA — PREMACY (CP) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 100 л.с. | 1999–2005 |
| 1.9 114 л.с. | 1999–2005 |
| 2.0 131 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 TD 90 л.с. | 1999–2000 |
| 2.0 TD 101 л.с. | 2000–2005 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92125603 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 131, 0 986 479 B77, 08.A112.10, 08.A112.11, 0993-9203, 1033000, 108379, 14888, 14888 V, 17094, 186851, 19-0943, 19-0943MAX, 19-0943SPORT, 203246, 2134666, 231-04-030, 24.0110-0302.1, 24011003021-PCS-MS, 24011003021-PCS-MSP |
| Стан | Новий |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Isuzu, Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, 6, MX-5, Impulse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114,3 |
| Вага (кг) | 4.1 кг |
| Висота [мм] | 40 |
| Висота паковання [см] | 10,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 72 |
| Довжина паковання [см] | 29,3 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 8 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/08 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| Ширина упаковки [см] | 29,3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 161,97 ₴






