
Колодки гальмівні (задні) MB A-class (W176) 13-18 (TRW) Q+ (для AMG), Textar 2484805
2 128,39 ₴
- В наявності
- Код: 2484805
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) MB A-class (W176) 13-18 (TRW) Q+ (для AMG), Textar 2484805. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2484805
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2484805 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| INFINITI — Q30 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 T AWD | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — A-CLASS (W176) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| A 250 4-matic (176.046) 211 л.с. | 2012–н.в. |
| A 250 4-matic (176.051) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — CLA Shooting Brake (X117) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CLA 200 CDI 4-matic (117.902) 136 л.с. | 2015–н.в. |
| CLA 220 4-matic (117.947) | 2016–н.в. |
| CLA 220 CDI 4-matic (117.905) 177 л.с. | 2015–н.в. |
| CLA 250 4-matic (117.946) | 2015–н.в. |
| CLA 250 4-matic (117.951) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — CLA купе (C117) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CLA 200 CDI 4-matic (117.302) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| CLA 220 4-matic (117.347) | 2016–н.в. |
| CLA 220 CDI 4-matic (117.305) 170 л.с. | 2014–н.в. |
| CLA 220 CDI 4-matic (117.305) 163 л.с. | 2014–н.в. |
| CLA 220 CDI 4-matic (117.305) 177 л.с. | 2014–н.в. |
| CLA 250 4-matic (117.351) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLA-CLASS (X156) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| GLA 220 4-matic (156.947) 184 л.с. | 2017–н.в. |
| GLA 250 4-matic (156.946) 211 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2484805 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0074203420, 0084202320, 025 248 4818, 025 248 4818/PD, 05P1782, 10 91 6901, 1050946, 13.0460-2634.2, 13.0470-2634.2, 1623064280, 16901, 182039, 22-0966-0, 223370, 28480946, 322348, 363916060843, 37905, 402B0631, 440605DA0C, 44060HG00C, 5502223370 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 106.3 мм |
| Висота | 58.9 мм |
| Товщина | 18.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | Q30, GLA-Class, A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 24848 |
| Висота [мм] | 58,9 |
| Висота паковання [см] | 8 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| Довжина паковання [см] | 12,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Товщина (мм) | 18,4 |
| Гальмівне встановлення | TRW |
| Ширина [мм] | 106,3 |
| Ширина упаковки [см] | 8,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 128,39 ₴










