
Колодки гальмівні (задні) Ford Galaxy/ Land Rover Freelander 2/Volvo S80/V70 06- (TRW) Q+, Textar 2449602
2 034,08 ₴
- В наявності
- Код: 2449602
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Ford Galaxy/ Land Rover Freelander 2/Volvo S80/V70 06- (TRW) Q+, Textar 2449602.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| LAND ROVER | FREELANDER 2 (FA_) | 2.0 Si4 4x4 241 л.с. (2011-2014) | 2011–2014 |
| LAND ROVER | FREELANDER 2 (FA_) | 2.2 SD4 4x4 190 л.с. (2010-2014) | 2010–2014 |
| LAND ROVER | FREELANDER 2 (FA_) | 2.2 TD4 4x4 150 л.с. (2006-2014) | 2006–2014 |
| LAND ROVER | FREELANDER 2 (FA_) | 2.2 TD4 4x4 160 л.с. (2006-2014) | 2006–2014 |
| LAND ROVER | FREELANDER 2 (FA_) | 2.2 TD4 4x4 152 л.с. (2007-2014) | 2007–2014 |
| VOLVO | V70 III (BW) | 1.6 D 109 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | 1.6 DRIVe / D2 114 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | 1.6 T4F 180 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | 2.0 145 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | 2.0 D 136 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | 2.0 FlexiFuel 146 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | 2.0 GDI (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | 2.0 T 203 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | 2.4 D 163 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | 2.4 D 175 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | 2.5 T 200 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | 2.5 T 231 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | 2.5 T FlexiFuel 200 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | 2.5 T FlexiFuel 231 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | 3.2 238 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | 3.2 243 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | 3.2 AWD 238 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | 3.2 AWD 243 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | D2 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | D3 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | D3 136 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | D3 / D4 163 л.с. (2010-2015) | 2010–2015 |
| VOLVO | V70 III (BW) | D4 181 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | D4 AWD 163 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | D4 AWD 181 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2449602 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 494 248, 0 986 494 641, 025 244 9617, 025 244 9617/PD, 1050246, 1170056, 1236 00, 1236.00, 12401, 1247 000-SX, 13.0460-2722.2, 13.0470-2722.2, 13046027222N-SET-MS, 13046027222N-SET-MSP, 13046027222T-SET-MS, 13046027222T-SET-MSP, 1426143, 1426144 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 106.7 мм |
| Висота | 48.8 мм |
| Товщина | 16.9 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Volvo, Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V70, S60, Freelander, XC70, S80, Galaxy |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 24496 |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Висота [мм] | 48,8 |
| Висота паковання [см] | 8 |
| Датчик зношування | не підготовлена для датчика зносу |
| Довжина паковання [см] | 12,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Товщина (мм) | 16,9 |
| Гальмівне встановлення | TRW |
| Ширина [мм] | 106,7 |
| Ширина упаковки [см] | 8,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 034,08 ₴







