
Диск гальмівний (передній) Mazda 6/CX-5/CX-9 17- (320x28) PRO, Textar 92315203
3 312,13 ₴
- Готово до відправки
- Код: 92315203
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Mazda 6/CX-5/CX-9 17- (320x28) PRO, Textar 92315203. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92315203
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92315203 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 6 седан (GJ, GH) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D 184 л.с. | 2018–н.в. |
| MAZDA — CX-5 (KF, KE) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 165 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 AWD 160 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 AWD 165 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 SKYACTIV-G 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 SKYACTIV-G AWD 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 175 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 184 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 D AWD 188 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 194 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.5 AWD 194 л.с. | 2017–н.в. |
| MAZDA — CX-9 (TC) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 T AWD 231 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92315203 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 92315203 |
| Стан | Новий |
| Висота | 51.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.3 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6, CX-9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 13,3 |
| Ø фаски [мм] | 114,3 |
| Вага (кг) | 10 кг |
| Внутрішній діаметр | 142,8 |
| Висота [мм] | 51,5 |
| Висота паковання [см] | 7,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Довжина паковання [см] | 32,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 26 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 320 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | із зовнішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Ширина упаковки [см] | 32,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 312,13 ₴






