
Диск гальмівний (передній) BMW 3 (G20/G80/G28) 19- (294x22) PRO+ B47/B48, Textar 92327005
3 554,39 ₴
- В наявності
- Код: 92327005
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) BMW 3 (G20/G80/G28) 19- (294x22) PRO+ B47/B48, Textar 92327005. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92327005
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92327005 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (G20) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 122 л.с. | 2020–н.в. |
| 318 d 136 л.с. | 2019–н.в. |
| 318 d 150 л.с. | 2019–н.в. |
| 318 d Mild-Hybrid 136 л.с. | 2020–н.в. |
| 318 i 156 л.с. | 2020–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92327005 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 09.D113.11, 142.2216, 150.2975.20, 150.2975.52, 184662, 18812, 20143 V, 3115136, 33 10 9492, 34106877211, 383 521 0059/PD, 58153115136, 6877211, 8DD 355 133-821, 8DD 355 133-821, ADBP430164, ADC5107V, AND7392, BBD5609, BG5097C, BS-9894C, BV 9419 |
| Стан | Новий |
| Висота | 66.2 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.7 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 22 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 16,7 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 6.8 кг |
| Внутрішній діаметр | 150,8 |
| Висота [мм] | 66,2 |
| Висота паковання [см] | 16 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Довжина паковання [см] | 30,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 20,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 294 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Ширина упаковки [см] | 30,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 554,39 ₴









