
Колодки гальмівні (задні) Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD/3.6-5.7 10- (Teves) Q+, Textar 2519601
2 726,04 ₴
- В наявності
- Код: 2519601
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD/3.6-5.7 10- (Teves) Q+, Textar 2519601. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2519601
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2519601 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DODGE — DURANGO (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.6 294 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.6 AWD 294 л.с. | 2011–н.в. |
| 5.7 364 л.с. | 2011–н.в. |
| 5.7 AWD 364 л.с. | 2011–н.в. |
| JEEP — GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 4x4 238 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 CRD V6 4x4 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 6.2 i V8 4x4 710 л.с. | 2017–н.в. |
| 6.4 SRT8 4x4 472 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 CRD V6 4x4 190 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 CRD V6 4x4 241 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 CRD V6 4x4 250 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.6 V6 4x4 286 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FlexFuel 4x4 286 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 VVT 4x4 290 л.с. | 2010–н.в. |
| 5.7 V8 4x4 352 л.с. | 2010–н.в. |
| 6.4 SRT8 4x4 468 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2519601 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 000 379B-SX, 025 251 9820/PD, 05P1737, 1051296, 116311, 1170838, 13.0460-7343.2, 13046144482N-SET-MS, 13046144482N-SET-MSP, 1446 02, 1446.02, 1675996180, 19-3022, 21446.02, 22-0928-0, 229329, 24645z, 25196 00 554 00, 25196.180.1, 27JE020, 2AMV4386AB |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 141.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 140.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 59.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 51.8 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee, Durango |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.96 кг |
| Ширина 1 [мм] | 141,6 |
| Ширина 2 [мм] | 140,3 |
| Ширина упаковки [см] | 8,8 |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Товщина (мм) | 18 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Гальмівне встановлення | Teves |
| Висота 2 [мм] | 51,8 |
| Висота 1 [мм] | 59,6 |
| WVA номер | 25196 |
| Кількість індикаторів зношування [на міст] | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 726,04 ₴




