
Колодки гальмівні (передні) MB Vito (W447) 14- (Brembo) Q+, Textar 2206201
2 591,68 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2206201
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) MB Vito (W447) 14- (Brembo) Q+, Textar 2206201. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2206201
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2206201 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — V-CLASS (W447) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| V 300 CDI / d (447.811, 447.813, 447.815) 237 л.с. | 2021–н.в. |
| V 300 CDI / d 239 л.с. | 2019–2020 |
| V 300 CDI / d 4-matic (447.811, 447.813) 237 л.с. | 2021–н.в. |
| V 300 CDI / d 4-matic 239 л.с. | 2019–2020 |
| V 200 CDI (447.815, 447.811, 447.813) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| V 200 CDI / d 4-matic | 2015–н.в. |
| V 220 CDI (447.815, 447.811, 447.813) 163 л.с. | 2014–н.в. |
| V 220 CDI / d 163 л.с. | 2019–н.в. |
| V 220 CDI / d 4-matic | 2015–н.в. |
| V 220 CDI / d 4-matic 163 л.с. | 2019–н.в. |
| V 250 BlueTEC (447.815, 447.811, 447.813) 190 л.с. | 2014–н.в. |
| V 250 BlueTEC 4-matic 190 л.с. | 2014–н.в. |
| V 250 CDI / d 190 л.с. | 2019–н.в. |
| V 250 CDI / d 4-matic 190 л.с. | 2019–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO Dualiner (W447) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 114 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 114 CDI 4x4 (447.605) | 2015–н.в. |
| 116 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 116 CDI 4x4 (447.705) | 2015–н.в. |
| 119 BlueTEC (447.701, 447.703, 447.705) 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 119 BlueTEC 4x4 190 л.с. | 2014–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO Tourer (W447) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 114 BlueTEC 4x4 | 2015–н.в. |
| 114 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 116 BlueTEC 4x4 | 2015–н.в. |
| 116 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 119 BlueTEC (447.701, 447.703, 447.705) 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 119 BlueTEC 4x4 190 л.с. | 2014–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO фургон (W447) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 114 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 114 CDI 4x4 | 2015–н.в. |
| 116 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 116 CDI 4x4 | 2015–н.в. |
| 119 BlueTEC (447.601, 447.603, 447.605) 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 119 BlueTEC 4x4 | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2206201 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 494 738, 0 986 494 914, 02.35.497, 025 220 6221/PD, 05P1904, 1051280, 1139.0, 1139.0, 1170895, 13.0460-4884.2, 13.0470-4884.2, 13046048842N-SET-MS, 13046048842N-SET-MSP, 142191, 1623 00, 1623.00, 16945, 19-3373, 21623.00, 22062 00 703 00 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 184.1 мм |
| Висота | 74.8 мм |
| Товщина | 20.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 22062 |
| Вага (кг) | 3.25 кг |
| Висота [мм] | 74,8 |
| Висота паковання [см] | 8,8 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 20,9 |
| Товщина (мм) | 20,8 |
| Гальмівне встановлення | Brembo |
| Ширина [мм] | 184,1 |
| Ширина упаковки [см] | 13,4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 591,68 ₴




