
Колодки гальмівні (задні) Honda Pilot 3.0 AWD 17-, Textar 2593201
2 070,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2593201
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Honda Pilot 3.0 AWD 17-, Textar 2593201. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2593201
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2593201 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — PILOT (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 AWD 249 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2593201 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2593201 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 113.3 мм |
| Висота | 48.4 мм |
| Товщина | 15.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Pilot |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 25932 |
| Вага (кг) | 1.09 кг |
| Висота [мм] | 48,4 |
| Висота паковання [см] | 8 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина паковання [см] | 12,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Товщина (мм) | 15,4 |
| Гальмівне встановлення | Akebono |
| Ширина [мм] | 113,3 |
| Ширина упаковки [см] | 8,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070,75 ₴





