
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Outlander/Lancer/Pajero 00- (Akebono), Textar 2358202
1 655,26 ₴
- В наявності
- Код: 2358202
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Outlander/Lancer/Pajero 00- (Akebono), Textar 2358202. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2358202
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2358202 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHRYSLER — 200 Кабриолет (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 175 л.с. | 2011–2014 |
| 3.6 Flexfuel 287 л.с. | 2010–н.в. |
| CHRYSLER — 200 седан (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.6 Flexfuel 287 л.с. | 2010–н.в. |
| CHRYSLER — CIRRUS (JS) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 174 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 VVT 156 л.с. | 2007–2010 |
| 2.4 VVT 170 л.с. | 2007–2010 |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2007–2010 |
| CHRYSLER — CIRRUS кабрио (JS) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 VVT 170 л.с. | 2007–2010 |
| 2.7 186 л.с. | 2007–2010 |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2007–2010 |
| CITROEN — AIRCROSS (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 117 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 115 AWC 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi 150 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi 150 AWC 150 л.с. | 2012–н.в. |
| CITROEN — C-CROSSER (EP_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 147 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Привод на все колеса 147 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.4 16V 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 HDi 156 л.с. | 2007–н.в. |
| CITROEN — C-CROSSER ENTERPRISE (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 16V 170 л.с. | 2009–н.в. |
| DODGE — AVENGER (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 156 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 175 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.7 186 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.7 Flex-Fuel 189 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.6 287 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2007–н.в. |
| DODGE — CALIBER (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 156 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 172 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 AWD 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 Turbo 295 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRD 163 л.с. | 2010–н.в. |
| JEEP — COMPASS (MK49) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 156 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.4 4x4 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRD 4x4 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRD 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 CRD 4x4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 CRD 4x4 136 л.с. | 2011–н.в. |
| JEEP — PATRIOT (MK74) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 156 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.4 4x4 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 Eco + 4x4 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 CRD 4x4 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 CRD 4x4 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 CRD 4x4 163 л.с. | 2011–н.в. |
| LANCIA — FLAVIA кабрио (JS) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 170 л.с. | 2012–н.в. |
| PEUGEOT — 4007 (GP_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 147 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 4x4 147 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.4 16V 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 HDi 156 л.с. | 2007–н.в. |
| PEUGEOT — 4008 (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 AWC 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi AWC 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi AWC 150 л.с. | 2012–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2358202 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 424 717, 025 235 8216, 025 235 8216/PD, 068020256AA, 0803 02, 0803 22, 0803.02, 0803.22, 1050353, 10537, 1083-0105, 1170323, 13.0460-5855.2, 13046058552N-SET-MS, 13046058552N-SET-MSP, 151-2222, 1606294580, 1606294580, 16583, 19-1990, 22-0400-0 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 111.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 91.2 мм |
| Висота | 44.9 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Dodge, Lancia, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Compass, ASX, Lancer, Caliber, Avenger, Flavia, Endeavor, C-Crosser, Outlander, Pajero, Sebring, 4007, 4008, Patriot, Grandis |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 23582 |
| Вага (кг) | 1.45 кг |
| Висота [мм] | 44,9 |
| Висота паковання [см] | 8 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина паковання [см] | 12,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 15,5 |
| Гальмівне встановлення | Akebono |
| Ширина 1 [мм] | 111,5 |
| Ширина 2 [мм] | 91,2 |
| Ширина упаковки [см] | 8,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 655,26 ₴




