
Диск гальмівний (задній) VW Golf VII 12-/Passat 14- (300x12) PRO, Textar 92255403
2 823,80 ₴
- В наявності
- Код: 92255403
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) VW Golf VII 12-/Passat 14- (300x12) PRO, Textar 92255403. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92255403
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92255403 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8V1, 8VK) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 190 л.с. | 2016–н.в. |
| AUDI — A3 Limousine (8VS, 8VM) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI 115 л.с. | 2016–2018 |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 1.8 TFSI 180 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI 220 л.с. | 2015–2020 |
| 2.0 TFSI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 30 TDI 115 л.с. | 2018–н.в. |
| 30 TFSI 115 л.с. | 2018–н.в. |
| 35 TDI 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 40 TDI quattro 184 л.с. | 2018–2019 |
| 40 TFSI 190 л.с. | 2018–н.в. |
| S3 286 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A3 Sportback (8VA, 8VF) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 35 TDI 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.4 TFSI e-tron 204 л.с. | 2014–2020 |
| 40 TDI quattro 184 л.с. | 2018–2020 |
| AUDI — Q3 (8U) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2016–2018 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2014–2018 |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 120 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 180 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 220 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — Q3 (F3B) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 35 TDI 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 35 TDI quattro 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 40 TDI quattro 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 40 TFSI quattro 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TFSI quattro 230 л.с. | 2018–н.в. |
| AUDI — Q3 Sportback (F3N) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 40 TFSI quattro 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 45 TFSI quattro 230 л.с. | 2019–н.в. |
| AUDI — TT (FV3, FVP) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI 230 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 230 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — TT Roadster (FV9, FVR) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI 230 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 230 л.с. | 2014–н.в. |
| SKODA — SUPERB (3V3) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI 4x4 | 2015–н.в. |
| 1.6 TDI | 2015–н.в. |
| 1.8 TSI | 2015–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92255403 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 A84, 0 986 479 V01, 08.C501.11, 08.C501.1X, 08.C501.75, 102678, 103536, 104496, 115 523 0013, 115 523 0013/PD, 116 888, 142.1770, 15095 V, 15095 X, 15888, 15888C, 18319, 19-2195, 19-2195SPORT, 2047160, 231-04-094, 23-1519C, 24.0112-0210.1 |
| Стан | Новий |
| Висота | 48.3 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 12 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Tiguan, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Passat, Alhambra |
| Користувацькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 15,3 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Внутрішній діаметр | 172,7 |
| Висота [мм] | 48,3 |
| Висота паковання [см] | 12,7 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Довжина паковання [см] | 30,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 10 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/10 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 12 |
| Ширина упаковки [см] | 30,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 823,80 ₴





