
Диск гальмівний (передній) Skoda Superb/VW Passat 00-08 (288x25) PRO+, Textar 92121005
2 719,13 ₴
- В наявності
- Код: 92121005
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Skoda Superb/VW Passat 00-08 (288x25) PRO+, Textar 92121005. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92121005
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92121005 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SKODA — SUPERB (3U4) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 150 л.с. | 2001–2008 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2001–2008 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2002–2005 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2005–2007 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2007–2008 |
| 2.0 115 л.с. | 2001–2008 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| VW — PASSAT (3B3) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.8 T 4motion 170 л.с. | 2001–2005 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 130 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 130 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 4motion 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2003–2005 |
| 2.3 V5 170 л.с. | 2000–2005 |
| 2.3 V5 4motion 170 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2003–2005 |
| 2.5 TDI 4motion 150 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 4motion 180 л.с. | 2003–2005 |
| 2.8 193 л.с. | 2002–2003 |
| 2.8 4motion 193 л.с. | 2000–2005 |
| 4.0 W8 4motion 275 л.с. | 2001–2004 |
| VW — PASSAT Variant (3B6) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 130 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 130 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 4motion 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2003–2005 |
| 2.3 VR5 170 л.с. | 2000–2005 |
| 2.3 VR5 4motion 170 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2003–2005 |
| 2.5 TDI 4motion 150 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 4motion 180 л.с. | 2003–2005 |
| 2.8 190 л.с. | 2000–2005 |
| 2.8 193 л.с. | 2000–2005 |
| 2.8 4motion 193 л.с. | 2000–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92121005 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 157, 09.A428.11, 09.A428.14, 115 521 1120, 17527, 183 521 1120/PD, 19-0683, 19-0683MAX, 19-0683SPORT, 2047184, 2143207, 23-0745C, 231-03-111, 24.0125-0171.1, 24.0325-0171.1, 24012501711-PCS-MS, 24012501711-PCS-MSP, 24012501711PR-PCS-MS |
| Стан | Новий |
| Висота | 46.2 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.5 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Passat, Superb |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 7.6 кг |
| Висота [мм] | 46,2 |
| Висота паковання [см] | 12,7 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Довжина паковання [см] | 30,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 23 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 288 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/10 |
| Тип гальмівного диска | із зовнішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| Ширина упаковки [см] | 30,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 719,13 ₴






